Love it: Πανικός on air με Δανέζη – Γιαννόπουλο: “Δεν σε ήξερα ως τραγουδίστρια – Όλη μου η καριέρα είναι όλη σου η ζωή”

14:34 - 07/09/2021

Καλεσμένη στο Love it βρέθηκε η Σοφία Δανέζη. Η τραγουδίστρια και πρώην παίκτρια του Big Brother To άρθρο Love it: Πανικός on air με Δανέζη – Γιαννόπουλο: “Δεν σε ήξερα ως τραγουδίστρια – Όλη μου η καριέρα είναι όλη σου η ζωή” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαμός στον αέρα του Love It: «Δεν σε ήξερα ως τραγουδίστρια - Όλη μου η καριέρα είναι όλη σου η ζωή»

Πρωταγωνιστές του έντονου διαλόγου η καλεσμένη Σοφία Δανέζη και ο δημοσιογράφος της εκπομπής Ποσειδώνας Γιαννόπουλος

Διαβάστε το στο thebest.gr

Πανικός «στον αέρα» του Love it με Δανέζη – Γιαννόπουλο: «Όλη μου η καριέρα είναι όλη σου η ζωή» (vid)

Καλεσμένη στο Love it βρέθηκε η Σοφία Δανέζη, όπου μίλησε για την εμπειρία της στο Big Brother, ενώ ήρθε σε μια έντονη διαφωνία με τον Ποσειδώνα Γιαννόπουλο. Οι δυο τους μάλιστα αποκάλυψαν πως στο παρελθόν είχαν έρθει ξανά σε κρούση μέσα από τα σχόλια στο twitter, μια διαφωνία όμως την οποία και είχαν επιλύσει με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Αρπάχτηκαν» στον αέρα Γιαννόπουλος και Δανέζη: «Όλη μου η καριέρα είναι όλη σου η ζωή»

«Άναψαν τα αίματα» στον αέρα του «Love it» μεταξύ της Σοφίας Δανέζη, που ήταν σήμερα καλεσμένη και του Ποσειδώνα Γιαννόπουλου. Η τραγουδίστρια, την οποία το τηλεοπτικό κοινό έμαθε από τη συμμετοχή της στο Big Brother, διαφώνησε με τον ραδιοφωνικό παραγωγό με αφορμή τον τρόπο που επέλεξε η Σοφία Δανέζη να γίνει γνωστή. Ο έντονος διάλογος […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»