Νίκος Χαρδαλιάς: Λύγισε στο «αντίο» στην Πολιτική Προστασία

22:40 - 10/09/2021

Εμφανώς συγκινημένος, ήταν ο Νίκος Χαρδαλιάς κατά την τελετή παράδοσης – παραλαβής στο νέο υπουργείο Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας.  «Αποχωρώντας αφήνω πίσω ένα μεγάλο κομμάτι της καρδιάς μου. Μιας καρδιάς που θέλω να σας διαβεβαιώσω κ. Υπουργέ ότι ποτέ δε λύγισε, ποτέ δεν κιότεψε, ποτέ δεν τρόμαξε μπροστά σε φλόγες πρωτόγνωρης κρίσης μοναδικούς κινδύνους, ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Χαρδαλιάς: Λύγισε στο «αντίο» στην Πολιτική Προστασία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χαρδαλιάς – Συγκινημένος στο «αντίο» στην Πολιτική Προστασία

«Αποχωρώντας αφήνω πίσω ένα μεγάλο κομμάτι της καρδιάς μου. Μιας καρδιάς που θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι ποτέ δε λύγισε, ποτέ δεν κιότεψε, ποτέ δεν τρόμαξε μπροστά σε φλόγες πρωτόγνωρης κρίσης μοναδικούς κινδύνους, απειλές και ξενύχτια», ανέφερε ο Νίκος Χαρδαλιάς στην τελετή παράδοσης – παραλαβής του υπουργείου Πολιτικής Προστασίας

Διαβάστε το στο tanea.gr

Τα δάκρυα του Νίκου Χαρδαλιά: «Λύγισε» αποχαιρετώντας την Πολιτική Προστασία

Με δάκρυα στα μάτια αποχαιρέτησε το υφυπουργείο Πολιτικής Προστασίας ο κ. Νίκος Χαρδαλιάς, κατά την τελετή παράδοσης – παραλαβής στο…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Χαρδαλιάς – Συγκινημένος στο «αντίο» από την Πολιτική Προστασία

«Αποχωρώντας αφήνω πίσω ένα μεγάλο κομμάτι της καρδιάς μου. Μιας καρδιάς που θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι ποτέ δε λύγισε, ποτέ δεν κιότεψε, ποτέ δεν τρόμαξε μπροστά σε φλόγες πρωτόγνωρης κρίσης μοναδικούς κινδύνους, απειλές και ξενύχτια», ανέφερε ο Νίκος Χαρδαλιάς στην τελετή παράδοσης – παραλαβής του υπουργείου Πολιτικής Προστασίας

Διαβάστε το στο tovima

Συγκινημένος ο Χαρδαλιάς κατά το «αντίο» στην Πολιτική Προστασία

Θα χτίσω πάνω στο έργο που άφησε ο προκάτοχός μου, τόνισε ο υπουργός Πολιτικής Προστασίας Χρήστος Στυλιανίδης σε μια φορτισμένη τελετή παράδοσης-παραλαβής The post Συγκινημένος ο Χαρδαλιάς κατά το «αντίο» στην Πολιτική Προστασία appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Λύγισε ο Νίκος Χαρδαλιάς στο «αντίο» στην Πολιτική Προστασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκινημένος και συναισθηματικά φορτισμένος ο υφυπουργός Εθνικής Άμυνας και πρώην υφυπουργός Πολιτικής Προστασίας και Διαχείρισης Κρίσεων, Νίκος Χαρδαλιάς, επισήμανε στην τελετή παράδοσης-παραλαβής στο νεοσύστατο υπουργείο Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας, ότι παρά την αποχώρησή του αφήνει πίσω του ένα μεγάλο κομμάτι της καρδιάς του. «Αποχωρώντας αφήνω πίσω ένα μεγάλο κομμάτι της καρδιάς μου, μιας καρδιάς που […] The post Λύγισε ο Νίκος Χαρδαλιάς στο «αντίο» στην Πολιτική Προστασία (ΒΙΝΤΕΟ) appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Χαρδαλιάς: Συγκινημένος στο «αντίο» στην Πολιτική Προστασία

«Αποχωρώντας αφήνω πίσω ένα μεγάλο κομμάτι της καρδιάς μου. Μιας καρδιάς που θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι ποτέ δε λύγισε, ποτέ δεν κιότεψε, ποτέ δεν τρόμαξε μπροστά σε φλόγες πρωτόγνωρης κρίσης μοναδικούς κινδύνους, απειλές και ξενύχτια», ανέφερε ο Νίκος Χαρδαλιάς στην τελετή παράδοσης - παραλαβής του υπουργείου Πολιτικής Προστασίας

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι