Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός»

13:04 - 11/09/2021

Καλεσμένη στην πρεμιέρα του Χαμογέλα και πάλι βρέθηκε η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. Κατά τη διάρκεια της κουβέντας κι ενώ μιλούσαν για […] The post Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός»

Ποδαρικό στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου Χαμογέλα και Πάλι, έκανε το πρωί του Σαββάτου (11/9) η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. Η αγαπημένη ηθοποιός, με αφορμή το ρόλο της στην νέα σειρά του MEGA «Συμπέθεροι από τα Τίρανα, αφού ευχήθηκε καλή επιτυχία μίλησε μεταξύ άλλων για τη ζωή της στην Αίγινα, τη σχέση της με την κόρη της, […] The post Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Φιλιππίδη: Δεν έχω δει άλλο σκηνοθέτη να αγαπάει τόσο πολύ τους ηθοποιούς

«Όταν έχεις θέατρο, θίασο, είσαι πρωταγωνιστής, όταν έχεις οτιδήποτε παρακαλάνε οι άνθρωποι να μπουν, είναι πολύ εύκολο να συμπεριφερθείς αλαζονικά»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός – Εγώ έχω κάνει πράγματα που ντρέπομαι»

«Δεν έχω δει άλλο σκηνοθέτη, θα πω ένα όνομα γιατί τον τιμά, ίσως μόνο τον Πέτρο Φιλιππίδη να αγαπάει τόσο πολύ τους ηθοποιούς την ώρα που κάνει την σκηνοθεσία, έχει πολλή σημασία αυτό που λέω. Να τον νοιάζει να είναι καλός ο ηθοποιός, γιατί δεν τους νοιάζει. Διαχωρίζω τελείως τη σκηνοθετική του ιδιότητα. Μιλάμε για […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός» (Video)

H ηθοποιός μίλησε για τη ζωή της στην Αίγινα, τη σχέση της με την κόρη της, την υπόθεση του Πέτρου Φιλιππίδη και τις καταγγελίες στο χώρο του θεάτρου.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: " Ο Πέτρος Φιλιππίδης τέθηκε προ των ευθυνών του. Αν κριθεί ένοχος θα τιμωρηθεί" [βίντεο]

Η αγαπημένη ηθοποιός, μίλησε, μεταξύ άλλων, σε συνέντευξη τηξ στο Mega για την υπόθεση του Πέτρου Φιλιππίδη και τις καταγγελίες στου χώρου του θεάτρου.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός»

“Ο κάθε άνθρωπος έχει το δικό του σχέδιο ζωής, για κάποιο λόγο συνέβησαν αυτά και βλέπουμε ότι όλοι ερχόμαστε προ των ευθυνών μας. Ήρθε. Τι θέλουμε άλλο; Να τον κρεμάσουμε κιόλας;”, αναρωτιέται η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου...Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός»

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός

«Έχω μιλήσει μαζί του, τον πήρα τηλέφωνο, μιλήσαμε καμιά δυο φορές»

Διαβάστε το στο news.gr

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Τι άλλο θέλετε, να τον κρεμάσουμε;

Δανάη Τριανταφυλλίδου ClockDate and time that the article is published or last modified11/09/2021 14:13 Η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη και μεταξύ άλλων... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για Πέτρο Φιλιππίδη: Τι άλλο θέλετε, να τον κρεμάσουμε;

Διαβάστε το στο spoilers

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός»

Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης είναι σπουδαίος ηθοποιός» Ποδαρικό στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου Χαμογέλα και Πάλι, έκανε το πρωί του Σαββάτου (11/9) η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. Η αγαπημένη ηθοποιός, με αφορμή το ρόλο της στην νέα σειρά του MEGA «Συμπέθεροι από τα Τίρανα, αφού ευχήθηκε καλή επιτυχία μίλησε μεταξύ άλλων για τη ζωή της στην […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»