Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η σύντροφός του, Έλενα Μαστραγγελή

15:40 - 18/09/2021

Σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση υπεβλήθη χθες ο Ανδρέας Μικρούτσικος, όπως έκανε γνωστό σήμερα η Ναταλί Κάκκαβα To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η σύντροφός του, Έλενα Μαστραγγελή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υποβλήθηκε σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση - Βίντεο

Προς το παρόν δεν έχει αποκαλυφθεί ο λόγος -  Πριν κάποιες ημέρες νοσηλευόταν στον Ευαγγελισμό με κολικό νεφρού

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος – Υπεβλήθη σε σοβαρή επέμβαση – Η κατάσταση της υγείας του

«Είμαι πολύ χαρούμενη να στείλω την αγάπη μου στον Ανδρέα Μικρούτσικο και τη σύντροφό του»

Διαβάστε το στο in.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση

Σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση υπεβλήθη χθες ο Ανδρέας Μικρούτσικος, όπως έκανε γνωστό σήμερα η Ναταλί Κάκκαβα μέσα από την εκπομπή «Όλα γκουντ».

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση – Τα νεότερα για την υγεία του

Στο νοσοκομείο βρίσκεται τις τελευταίες ημέρες ο Ανδρέας Μικρούτσικος. Όπως έγινε γνωστό, ο γνωστός παρουσιαστής εισήχθη στη Δ’ Παθολογική Κλινική του νοσοκομείου «Ευαγγελισμός» μετά από πόνους, που οφείλονταν σε κολικό νεφρού. Το μεσημέρι του Σαββάτου (18/09), μέσα από την εκπομπή του ΣΚΑΪ, «Όλα Γκουντ» η Ναταλί Κάκκαβα αποκάλυψε ότι ο... The post Ανδρέας Μικρούτσικος: Υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση – Τα νεότερα για την υγεία του appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή

«Είμαι πολύ χαρούμενη και θα στείλω την αγάπη μου στον Ανδρέα Μικρούτσικο και τη σύντροφό του, την Έλενα Μαστραγγελή που μας βλέπουν από το δωμάτιο του νοσοκομείου. Υπεβλήθη χθες σε μία σοβαρή εγχείρηση, αλλά όλα πήγαν καλά. Καλύτερα από ό,τι περίμεναν και οι ίδιοι. Σύντομα θα είναι μάχιμος και πολύ καλά. Κι όπως μας έχει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρό χειρουργείο

Σοβαρό χειρουργείο χρειάστηκε να κάνει ο Ανδρέας Μικρούτσικος, όπως ενημέρωσε η Ναταλί Κάκκαβα μέσα από το Όλα Γκουντ. Όπως ανέφερε […] The post Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρό χειρουργείο appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Η αλήθεια για χειρουργική επέμβαση, ποια η σύντροφος Έλενα Μαστραγγελή

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος υποβλήθηκε σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση, την Παρασκευή, όπως αποκάλυψε η Ναταλί Κακκαβά στην εκπομπή «Όλα γκουντ». Η παρουσιάστρια τόνισε ότι όλα πήγαν καλά με την επέμβαση και εξέφρασε την πεποίθησή της ότι ο Ανδρέας Μικρούτσικος “σύντομα θα είναι μάχιμος”. “Είμαι πολύ χαρούμενη να στείλω την αγάπη μου στον Ανδρέα Μικρούτσικο και τη […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: Η αλήθεια για χειρουργική επέμβαση, ποια η σύντροφος Έλενα Μαστραγγελή.

Διαβάστε το στο fimes.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υποβλήθηκε σε πολύ δύσκολο χειρουργείο – Όλες οι πληροφορίες

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος υποβλήθηκε σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση, ενώ πλέον είναι καλύτερα στην υγεία του. Στο νοσοκομείο βρίσκεται εδώ και μερικές ημέρες ο Ανδρέας Μικρούτσικος,... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ανδρέας Μικρούτσικος: Υποβλήθηκε σε πολύ δύσκολο χειρουργείο – Όλες οι πληροφορίες

Διαβάστε το στο spoilers

Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση ο Ανδρέας Μικρούτσικος – Στήριγμα του η Έλενα Μαστραγγελή

Σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση υπεβλήθη χθες ο Ανδρέας Μικρούτσικος, όπως έκανε γνωστό σήμερα η Ναταλί Κάκκαβα μέσα από την εκπομπή «Όλα γκουντ». Στο πλευρό του,... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση ο Ανδρέας Μικρούτσικος – Στήριγμα του η Έλενα Μαστραγγελή

Διαβάστε το στο spoilers

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση

Τα νεότερα της υγείας του

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η σύντροφός του, Έλενα Μαστραγγελή

Σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση υπεβλήθη χθες ο Ανδρέας Μικρούτσικος, όπως έκανε γνωστό σήμερα η Ναταλί Κάκκαβα μέσα από την εκπομπή «Όλα γκουντ». Στο πλευρό του, «βράχος» η σύντροφός του, Έλενα Μαστραγγελή. «Είμαι πολύ χαρούμενη και θα στείλω την αγάπη μου στον Ανδρέα Μικρούτσικο και τη σύντροφό του, την Έλενα Μαστραγγελή που μας βλέπουν από το δωμάτιο του νοσοκομείου. Υπεβλήθη […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»