Καταπέλτης ξανά η Μαριάννα Τουμασάτου: “Κανείς από αυτούς δεν πείνασε, κανείς δεν σκέφτηκε αν το παιδί του έχει να φάει”

18:28 - 18/09/2021

Η Μαριάννα Τουμασάτου δεν μασάει τα λόγια της. Έτσι και στη συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή To άρθρο Καταπέλτης ξανά η Μαριάννα Τουμασάτου: “Κανείς από αυτούς δεν πείνασε, κανείς δεν σκέφτηκε αν το παιδί του έχει να φάει” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεσπά η Μαριάννα Τουμασάτου: «Κανείς από αυτούς δεν πείνασε και δεν σκέφτηκε αν το παιδί του έχει να φάει»

  Η Μαριάννα Τουμασάτου στη συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Καλύτερα δεν Γίνεται» μίλησε για όλα. Αναφέρθηκε στο πλήγμα που υπέστη ο χώρος...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Έξω απ’ τα δόντια» η Μαριάννα Τουμασάτου: «Κανείς από αυτούς δεν πείνασε, κανείς δεν σκέφτηκε αν το παιδί του έχει να φάει» (vid)

«Δεν θεώρησε η υπουργός Πολιτισμού ότι δικαιούνται οι ηθοποιοί να τρώνε. Κάπως σκέφτηκε ότι ζούμε με τον αέρα. Δεν έβγαλαν ούτε το επίδομα και το λέω με θυμό. Όταν μου παίρνουν τα δικαιώματά μου και μάλιστα χωρίς καν να το συζητήσουμε, όταν με θεωρούν τον τελευταίο τροχό της αμάξης, τότε θυμώνω πάρα πολύ. Κανείς από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαριάννα Τουμασάτου – Κανείς από αυτούς δεν πείνασε, κανείς δεν σκέφτηκε αν το παιδί του έχει να φάει

Η Μαριάννα Τουμασάτου δεν μασάει τα λόγια της. Έτσι και στη συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Καλύτερα δεν Γίνεται» και στον Δημήτρη Πανόπουλο, μίλησε για... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μαριάννα Τουμασάτου – Κανείς από αυτούς δεν πείνασε, κανείς δεν σκέφτηκε αν το παιδί του έχει να φάει

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Τατιάνα Μπλάτνικ: Ποια είναι η γυναίκα που πήρε διαζύγιο από τον γιο του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου μετά από 14 χρόνια γάμου

Dua Lipa: Με το πιο ανατρεπτικό και μεταμοντέρνο mob wife beauty look

Μαίρη Συνατσάκη για τις αντιδράσεις στο βίντεο της: «Με έκριναν για κάτι που δεν είπα ποτέ, κατάλαβαν ότι εγώ δεν θέλω να υπάρχουν φύλα»

Rita Ora: Ακολουθεί την μεγαλύτερη τάση στα μαλλιά υιοθετώντας ένα εντυπωσιακό bob

Ελεονώρα Μελέτη: Το ατύχημα του συζύγου της, Θοδωρή Μαροσούλη και το χειρουργείο – «Του διέλυσε το γόνατο»

Ήξερες πως η διακόσμηση του υπνοδωματίου σου επηρεάζει τον ύπνο σου;