Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής»

12:50 - 25/09/2021

Στην εκπομπή «Open Weekend» και την Πέννυ Καβέτσου έδωσε συνέντευξη ο Αντώνης Αλεξανδρίδης, ένα χρόνο μετά την αδιανόητη ατάκα που […] The post Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Big Brother - Αντώνης Αλεξανδρίδης: Συγγνώμη για το εμετικό σχόλιο περί βιασμού (Βίντεο)

«Αυτό το γεγονός μου έχει στοιχήσει πάρα πολύ γιατί έχω και μια οικογένεια από πίσω μου»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Με σημάδεψε, δέχτηκα bullying και κατακραυγή»

Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης για τις χυδαίες εκφράσεις του στο Big Brother. Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης μίλησε στο Open Weekend και στην Πέννυ Καβέτσου για τα επικριτικά σχόλια που δέχθηκε μετά τις αδιανόητες εκφράσεις που ξεστόμισε και τον οδήγησαν  στην αποβολή του από το περσινό Big Brother. «Έχει περάσει ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, στο οποίο έχω κατασταλάξει, ... Περισσότερα To άρθρο Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Με σημάδεψε, δέχτηκα bullying και κατακραυγή» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Big Brother – O Αντώνης Αλεξανδρίδης ζητά συγγνώμη για το εμετικό σχόλιο περί βιασμού

«Παίρνω όλο το μερίδιο της ευθύνης που μου αναλογεί, δεν είμαι βιαστής. Δεν περίμενα 32 χρόνια να βγω στην τηλεόραση για να πω ότι θέλω να κάνω αυτό το πράγμα» δήλωσε ο πρώην παίκτης του Big Brother, Αντώνης Αλεξανδρίδης

Διαβάστε το στο in.gr

Αντώνης Αλεξανδρίδης: Παίρνω την ευθύνη αλλά δεν είμαι βιαστής (video)

Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης, πρώην παίκτης του Big Brother μίλησε στο «OPEN Weekend» και άνοιξε για πρώτη φορά την καρδιά του,…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής» – «Με έχει στιγματίσει κι εμένα και την οικογένειά μου» (vid)

«Έχει περάσει ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, στο οποίο έχω κατασταλάξει, έχω σκεφτεί, έχω μείνει πολλές ώρες μόνος μου και μου δόθηκε τώρα η ευκαιρία να μιλήσω. Ήταν ένα πολύ δύσκολο χρονικό διάστημα, στο οποίο είχα πολύ bullying, επιθέσεις, κατακραυγή από τον κόσμο, το οποίο με σημάδεψε. Παίρνω όλο το μερίδιο της ευθύνης που μου αναλογεί, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Big Brother – Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης επιτέλους μιλάει – Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής

«Έχει περάσει ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, στο οποίο έχω κατασταλάξει, έχω σκεφτεί, έχω μείνει πολλές ώρες μόνος μου και μου δόθηκε τώρα η ευκαιρία να... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Big Brother – Ο Αντώνης Αλεξανδρίδης επιτέλους μιλάει – Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής

Διαβάστε το στο spoilers

Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής»

«Είναι κάτι που δεν λέγεται ούτε για πλάκα, συμφωνώ. Αυτό το γεγονός μου έχει στοιχήσει πάρα πολύ γιατί έχω και μια οικογένεια από πίσω μου, δεν είμαι μόνος μου»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»