Κωνσταντίνα Κούνεβα: Δεν έχω μάθει να βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη. Όταν έμαθα για την Ιωάννα πόνεσα

00:14 - 27/09/2021

Η επίθεση με βιτριόλι στην Ιωάννα Παλιοσπύρου ξύπνησε οδυνηρές μνήμες και στην Κωνσταντίνα Κούνεβα που είχε ανάλογο περιστατικό το 2008. Η επίθεση δέχτηκε η Ιωάννα... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Κωνσταντίνα Κούνεβα: Δεν έχω μάθει να βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη. Όταν έμαθα για την Ιωάννα πόνεσα

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνα Κούνεβα: «Δεν έχω μάθει να βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη. Όταν έμαθα για την Ιωάννα πόνεσα»

Η επίθεση με βιτριόλι στην Ιωάννα Παλιοσπύρου ξύπνησε οδυνηρές μνήμες και στην Κωνσταντίνα Κούνεβα που είχε ανάλογο περιστατικό το 2008. Η επίθεση δέχτηκε η Ιωάννα Παλιοσπύρου συγκλόνισε το πανελλήνιο καθώς η ίδια ακόμη και σήμερα προσπαθεί να επανέλθει στην καθημερινότητά της. Οι μνήμες ξύπνησαν επίσης και για ένα άλλο παρόμοιο παρελθόν που σόκαρε επίσης της […] The post Κωνσταντίνα Κούνεβα: «Δεν έχω μάθει να βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη. Όταν έμαθα για την Ιωάννα πόνεσα» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη