Μαίρη Λίντα: Η συγκινητική στιγμή που τραγουδάει ξανά μετά από πολλά χρόνια στο Γηροκομείο Αθηνών

18:00 - 01/10/2021

Παγκόσμια ημέρα τρίτης ηλικίας σήμερα και στο Γηροκομείο Αθηνών πραγματοποιήθηκε τιμητική εκδήλωση στους ηλικιωμένους. Στην εκδήλωση To άρθρο Μαίρη Λίντα: Η συγκινητική στιγμή που τραγουδάει ξανά μετά από πολλά χρόνια στο Γηροκομείο Αθηνών δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Μαίρη Λίντα πήρε το μικρόφωνο και τραγούδησε Μανώλη Χιώτη στο Γηροκομείο Αθηνών

H μεγάλη κυρία του ελληνικού τραγουδιού τιμήθηκε σε εκδήλωση για την προσφορά της στο τραγούδι και τον πολιτισμό με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Τρίτης Ηλικίας

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαίρη Λίντα: Πήρε το μικρόφωνο και τραγούδησε στο Γηροκομείο Αθηνών

Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Τρίτης Ηλικίας, η Μαίρη Λίντα τιμήθηκε για την προσφορά της στο τραγούδι. Το άρθρο Μαίρη Λίντα: Πήρε το μικρόφωνο και τραγούδησε στο Γηροκομείο Αθηνών εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Ραγίζει καρδιές η Μαίρη Λίντα: Τραγουδάει ξανά μετά από πολλά χρόνια μέσα στο Γηροκομείο που μένει

Ραγίζει καρδιές η Μαίρη Λίντα: Τραγουδάει ξανά μετά από πολλά χρόνια μέσα στο Γηροκομείο που μένει Συγκίνηση προκαλεί η εικόνα όπου η Μαίρη Λίντα ξανατραγουδάει μετά από αρκετά χρόνια και μάλιστα την Παγκόσμια Ημέρα Τρίτης Ηλικίας. Παγκόσμια ημέρα τρίτης ηλικίας σήμερα και στο Γηροκομείο Αθηνών πραγματοποιήθηκε τιμητική εκδήλωση στους ηλικιωμένους. Στην εκδήλωση βρέθηκαν η υφυπουργός […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»