Ανέστης Βλάχος: Αυτή είναι η περιουσία που άφησε ο σπουδαίος ηθοποιός

08:36 - 05/10/2021

Στην εκπομπή Happy Day και τη Χριστιάνα Κοχλατζή μίλησε ο Ανέστης Βλάχος, ο εγγονός του σπουδαίου ηθοποιού, για τη δικαστική […] The post Ανέστης Βλάχος: Αυτή είναι η περιουσία που άφησε ο σπουδαίος ηθοποιός appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανέστης Βλάχος: Αυτή είναι η περιουσία που άφησε ο σπουδαίος ηθοποιός (Βίντεο)

Δείτε όλα όσα είπε ο Ανέστης Βλάχος, εγγονός του σπουδαίου ηθοποιού.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ανέστης Βλάχος – Αυτή είναι η περιουσία του σπουδαίου ηθοποιού

Ο εγγονός του Ανέστη Βλάχου σπάει τη σιωπή του

Διαβάστε το στο in.gr

Ανέστης Βλάχος: Αυτή είναι η περιουσία του ηθοποιού για την οποία «σφάζονται» τα παιδιά του (vid)

«Είναι δύσκολη η απώλεια, 40 μέρες χωρίς τον παππού μου. Μου λείπει η παρουσία του και οι συμβουλές του. Προσπαθούμε να το διαχειριστούμε. Δεν πρόκειται για δύο οικογένειες που έχουν χωριστεί για τη διαθήκη, είναι μία οικογένεια», είπε αρχικά ο Ανέστης Βλάχος. Ο Ανέστης Βλάχος συνέχισε, λέγοντας τα εξής: «Η οικογένειά μας είναι η μία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ανέστης Βλαχός: Αυτή είναι η περιουσία που άφησε ο ηθοποιός – Τι λέει ο εγγονός του για τη διαμάχη

Διαμάχη έχει ξεσπάσει ανάμεσα στα μέλη της οικογένειάς του, λόγω μιας διαθήκης που εμφανίστηκε, και μάλιστα ιδιόχειρη. Πλαστή θεωρεί την ιδιόχειρη διαθήκη του Ανέστη Βλάχου που παρουσίασε η κόρη του μετά τον θάνατο του γνωστού ηθοποιού, ο γιός του Ηρακλής, όπως τόνισε μέσω της εκπομπής MEGA Καλημέρα, ο δικηγόρος του, Κωνσταντίνος Παπαναστασίου. «Ο Ηρακλής Βλάχος […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ανέστης Βλάχος: Αυτή είναι η περιουσία που άφησε ο σπουδαίος ηθοποιός

Σε δύο στρατόπεδα η οικογένεια

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»