Ρίκα Διαλυνά: «Με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα, έγινε χαμός, του πετούσα ότι έβρισκα μπροστά μου»

10:40 - 09/10/2021

Στην εφημερίδα On Time και τη Σίσσυ Μενεγάτου έδωσε συνέντευξη η Ρίκα Διαλυνά. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Ρίκα Διαλυνά: «Με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα, έγινε χαμός, του πετούσα ότι έβρισκα μπροστά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρίκα Διαλυνά: «Έγινε χαμός, του πετούσα ότι έβρισκα μπροστά μου»

«Άνοιξα την πόρτα κι έφυγα σαν τρελή, είχα πάθει σοκ», λέει η Ρίκα Διαλυνά. Η Ρίκα Διαλυνά έδωσε συνέντευξη στην εφημερίδα On Time και τη Σίσσυ Μενεγάτου, όπου μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκε από τον Γουόρεν Μπίτι. Πριν πάτε στην Αμερική, γνωρίσατε στη Ρώμη την Κλαούντια Καρντινάλε και πήγατε στο ... Περισσότερα To άρθρο Ρίκα Διαλυνά: «Έγινε χαμός, του πετούσα ότι έβρισκα μπροστά μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ρίκα Διαλυνά: «Ο Γουόρεν Μπίτι με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα» – Πώς γλίτωσε τελικά

H Ρίκα Διαλυνά μιλώντας στην εφημερίδα On time αποκάλυψε τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε από τον γνωστό ηθοποιό Γουόρεν Μπίτι. Όπως ανέφερε η ηθοποιός, ενώ τότε ο ηθοποιός αποτελούσε το όνειρο της κάθε γυναίκας, η ίδια δεν πέρασε καθόλου καλά στην γνωριμία τους. «Η συνάντησή μας ήταν πολύ δυσάρεστη. Δέχτηκα... The post Ρίκα Διαλυνά: «Ο Γουόρεν Μπίτι με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα» – Πώς γλίτωσε τελικά appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ρίκα Διαλυνά: «Με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα – Του πετούσα ό,τι έβρισκα μπροστά μου»

Στην εφημερίδα On Time και τη Σίσσυ Μενεγάτου έδωσε συνέντευξη η Ρίκα Διαλυνά. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκε από τον Γουόρεν Μπίτι. Πριν πάτε στην Αμερική, γνωρίσατε στη Ρώμη την Κλαούντια Καρντινάλε και πήγατε στο φεστιβάλ Βενετίας. Εκεί γνωρίσατε και τον Γουόρεν Μπίτι; Ναι. Η συνάντησή μας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονίζει η Ρίκα Διαλυνά: «Με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα, έγινε χαμός, του πετούσα ό,τι έβρισκα μπροστά μου»

Η Ρίκα Διαλυνά παραχώρησε μια συγκλονιστική συνέντευξη στην εφημερίδα On Time και τη Σίσσυ Μενεγάτου, στην To άρθρο Συγκλονίζει η Ρίκα Διαλυνά: «Με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα, έγινε χαμός, του πετούσα ό,τι έβρισκα μπροστά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ρίκα Διαλυνά: «Με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα, έγινε χαμός, του πετούσα ό,τι έβρισκα μπροστά μου»

Η Ρίκα Διαλυνά παραχώρησε μια συγκλονιστική συνέντευξη στην εφημερίδα On Time και τη Σίσσυ Μενεγάτου, στην οποία μίλησε για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκε από τον Γουόρεν Μπίτι. Πριν πάτε στην Αμερική, γνωρίσατε στη Ρώμη την Κλαούντια Καρντινάλε και πήγατε στο φεστιβάλ Βενετίας. Εκεί γνωρίσατε και τον Γουόρεν Μπίτι; Ναι. Η συνάντησή μας όμως ήταν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ρίκα Διαλυνά: Του πετούσα ότι έβρισκα μπροστά μου

Η Ρίκα Διαλυνά παραχώρησε συνέντευξη στην εφημερίδα On Time και τη Σίσσυ Μενεγάτου, όπου μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκε από... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ρίκα Διαλυνά: Του πετούσα ότι έβρισκα μπροστά μου

Διαβάστε το στο spoilers

Ρίκα Διαλυνά: "Με έχωσε με το ζόρι στο διαμέρισμα, έγινε χαμός, του πετούσα ότι έβρισκα μπροστά μου"

"Είχα πάθει σοκ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»