Μίνα Ορφανού: «Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Πέτρο Φιλιππίδη παραμένει καλή»

13:14 - 12/10/2021

Στην εκπομπή «Love it» έδωσε συνέντευξη η Μίνα Ορφανού. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Πέτρο Φιλιππίδη, […] The post Μίνα Ορφανού: «Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Πέτρο Φιλιππίδη παραμένει καλή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Αλεξανιάν – «Η συνεργασία μου με τον Πέτρο Φιλιππίδη ήταν άψογη»

Η ηθοποιός Χριστίνα Αλεξανιάν μίλησε για την δική της εμπειρία με τον Πέτρο Φιλιππίδη

Διαβάστε το στο in.gr

Μίνα Ορφανού: Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Φιλιππίδη παραμένει καλή

Στην κάμερα της εκπομπής «Love It» παραχώρησε συνέντευξη η Μίνα Ορφανού. Η ηθοποιός εξήγησε για ποιο λόγο απέχει από την τηλεόραση, με τι ασχολείται τώρα ενώ τόνισε πως παρά τις καταγγελίες που τον βαραίνουν, εκείνη έχει καλή άποψη για τον Πέτρο Φιλιππίδη. «Όταν δουλεύω, θέλω να αμείβομαι» «Αυτή την εποχή ασχολούμαι με το terrarium, είναι ένα οικοσύστημα φυτών μέσα σε γυάλα» ανέφερε αρχικά η ηθοποιός ενώ σε ότι αφορά την αποχή της από τα τηλεοπτικά δρώμενα είπε πως: «Όταν δουλεύω, θέλω να αμείβομαι, μόλις ακούω για ποσοστά, λέω ότι δεν ενδιαφέρομαι» και πρόσθεσε: «Έχει χτυπήσει το τηλέφωνο για δυο ταινίες μικρού μήκους, για 8 θεατρικά και είπα όχι. Αν ήθελα να είχα ρόλο, θα τον είχα. Δεν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μίνα Ορφανού για Πέτρο Φιλιππίδη: «Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου παραμένει καλή»

Η Μίνα Ορφανού παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Love it» και μίλησε στον Αλέξανδρο Μπαρτζώκα για τις To άρθρο Μίνα Ορφανού για Πέτρο Φιλιππίδη: «Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου παραμένει καλή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μίνα Ορφανού: Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Πέτρο Φιλιππίδη παραμένει καλή

Η ηθοποιός υποστηρίζει ότι τέτοια συμβάντα πρέπει να καταγγέλλονται, όταν γίνονται

Διαβάστε το στο news.gr

Μίνα Ορφανού: «Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Πέτρο Φιλιππίδη παραμένει καλή»

«Εγώ αν ήμουν στη θέση των κοριτσιών που έκαναν τις καταγγελίες, δεν θα το έκανα, κάτι μετά από χρόνια, δεν υπάρχει λόγος», λέει η Μίνα Ορφανού. Στην εκπομπή «Love it» έδωσε συνέντευξη η Μίνα Ορφανού. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Πέτρο Φιλιππίδη, τονίζοντας πως παρά τις καταγγελίες που έχουν γίνει, η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Πέτρο Φιλιππίδη παραμένει καλή

Στην εκπομπή «Love it» έδωσε συνέντευξη η Μίνα Ορφανού. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον Πέτρο Φιλιππίδη, τονίζοντας πως παρά τις καταγγελίες... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Πέτρο Φιλιππίδη παραμένει καλή

Διαβάστε το στο spoilers

Χριστίνα Αλεξανιάν – «Η συνεργασία μου με τον Πέτρο Φιλιππίδη ήταν άψογη»

Η ηθοποιός Χριστίνα Αλεξανιάν μίλησε για την δική της εμπειρία με τον Πέτρο Φιλιππίδη

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»