Μίνα Ορφανού: Mια ζωή στον χώρο έβλεπα κορίτσια 20 ετών με εξηντάρηδες ηθοποιούς

09:36 - 13/10/2021

«Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Φιλιππίδη παραμένει καλή», λέει η ηθοποιός Το άρθρο Μίνα Ορφανού: Mια ζωή στον χώρο έβλεπα κορίτσια 20 ετών με εξηντάρηδες ηθοποιούς εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε Περισσότερα στο el.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίνα Ορφανού: Mια ζωή στο χώρο έβλεπα κορίτσια 20 ετών με εξηντάρηδες ηθοποιούς

Η Μίνα Ορφανού μίλησε στην εκπομπή «Love it» της Ιωάννας Μαλέσκου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον Πέτρο Φιλιππίδη, τονίζοντας πως... The post Μίνα Ορφανού: Mια ζωή στο χώρο έβλεπα κορίτσια 20 ετών με εξηντάρηδες ηθοποιούς appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr

Μίνα Ορφανού: Mια ζωή στον χώρο έβλεπα κορίτσια 20 ετών με εξηντάρηδες ηθοποιούς

«Παρά τις καταγγελίες, η άποψή μου για τον Φιλιππίδη παραμένει καλή», λέει η ηθοποιός Η Μίνα Ορφανού μίλησε στην εκπομπή «Love it» της Ιωάννας Μαλέσκου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον Πέτρο Φιλιππίδη, τονίζοντας πως παρά τις καταγγελίες που έχουν γίνει, η άποψή της παραμένει καλή. «Αυτή την εποχή ασχολούμαι με το terrarium, είναι ένα οικοσύστημα φυτών μέσα σε γυάλα. Όταν δουλεύω, θέλω να αμείβομαι, […] The post Μίνα Ορφανού: Mια ζωή στον χώρο έβλεπα κορίτσια 20 ετών με εξηντάρηδες ηθοποιούς appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ el.gr

Ρώσοι: «Θα επεκτείνουμε την ουδέτερη ζώνη στην Ουκρανία»! Θα είναι και το Χάρκοβο μέσα;

«Θάνατοι μέσα σε νοσοκομεία»! Τι ακριβώς συμβαίνει;;; vid

Ακόμα και φυλακή! Τρόμος για την παγκόσμια Συνθήκη που θέλουν να φέρουν τον Μάιο, vid

Βουλή: Ποινική δίωξη σε βαθμό κακουργήματος στον Φλώρο

Ο ρωσικός πύραυλος Onyx από την οικογένεια Kalibr και Zircon! Απλά δείτε

Η ΑΔΕΔΥ καλεί τους εργαζόμενους στο Δημόσιο για συμμετοχή στην απεργία την 1η Μαΐου