Ρανιέρι – «Μπορώ να προπονώ μέχρι τα 80 μου, γιατί όχι;»

13:26 - 14/10/2021

Ο Κλαούντιο Ρανιέρι, παρότι σε λίγες μέρες θα γίνει 70 ετών, δηλώνει ικανός να συνεχίσει να προπονεί για πολλά χρόνια ακόμα

Διαβάστε Περισσότερα στο to10.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρανιέρι: «Γιατί να μην προπονώ μέχρι τα 80 μου;» (vid)

Ο Κλαούντιο Ρανιέρι παρουσιάστηκε με κάθε επισημότητα από τη Γουότφορντ και στις πρώτες του δηλώσεις εξέφρασε την επιθυμία του να βρίσκεται στους πάγκους μέχρι και τα 80 του χρόνια.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Επική ατάκα Ρανιέρι: «Γιατί να μην προπονώ μέχρι τα 80 μου;»

Lamianow.gr Επική ατάκα Ρανιέρι: «Γιατί να μην προπονώ μέχρι τα 80 μου;» Ο Κλαούντιο Ρανιέρι παρουσιάστηκε με κάθε επισημότητα από τη Γουότφορντ και στις πρώτες του δηλώσεις εξέφρασε την επιθυμία του να βρίσκεται στους πάγκους μέχρι και τα 80 του χρόνια Επική ατάκα Ρανιέρι: «Γιατί να μην προπονώ μέχρι τα 80 μου;» Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Επική ατάκα Ρανιέρι: «Γιατί να μην προπονώ μέχρι τα 80 μου;»

Πέντε χρόνια μετά το έπος της Λέστερ ο Κλαούντιο Ρανιέρι επέστρεψε στην Premier League. Ο Ιταλός τεχνικός υπέγραψε στις αρχές του Οκτώβρη, διετές συμβόλαιο με τη Γουότφορντ. Πρόκειται για τη 18η ομάδα που προπονεί στην καριέρα του και τον τέταρτο σταθμό στην καριέρα του στην Αγγλία μετά από Τσέλσι (2000-2004), Λέστερ (2015-17) και Φούλαμ (2018-19). Ο πολύπειρος […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ρανιέρι : “Μπορώ να προπονώ μέχρι τα 80”

Μπορεί ο Κλαούντιο Ρανιέρι να κοντεύει τα 70 του χρόνια, ωστόσο ο πολύπειρος τεχνικός σε δηλώσεις που έκανε, ανέφερε πως δεν σκέφτεται να εγκαταλείψει σύντομα τη δουλειά του και θέλει να γίνει ο γηραιότερος προπονητής στην Premier League. «Βαριέμαι πολύ αν δεν μείνω στο ποδόσφαιρο. Αγαπώ το ποδόσφαιρο. Αγαπώ τη ζωή. Μπορώ να προπονώ μέχρι […]

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ to10.gr

Χαμός στο φινάλε: Ένταση μεταξύ Αταμάν και Μπαρτζώκα (vid)

Live Streaming: Μεντιτεράνι – Ολυμπιακός

Τσιτσιπάς – Ντιμιτρόφ 1-2: Δεν τα κατάφερε ο Στέφανος

LIVE: Ντιμίτροφ – Τσιτσιπάς

Επέστρεψε στις προπονήσεις ο… ευδιάθετος Ντίας (pic)

«Δεν έπεσα σε αυτή την παγίδα…» – Χείμαρρος η Ευγενία Σαμαρά για τους Ράδιο Αρβύλα (vid)