Νόρα Βαλσάμη: Όλοι νομίζουν ότι είμαι άρρωστη, απλά πονάει λίγο η μέση μου από την υγρασία

17:56 - 14/10/2021

Η Νόρα Βαλσάμη και γιος της Ερρίκος Ανδρέου, μίλησαν στην εκπομπή «Love it» του ΣΚΑΪ το πρωί της Πέμπτης και αναφέρθηκαν στην υγεία της ηθοποιού ξεκαθαρίζοντας πως δεν είναι άρρωστη και πως απλά πονάει αρκετά η μέση της λόγω της υγρασίας. «Η μητέρα μου διαθέτει αυτό το καλλιτεχνικό. Την καλλιτεχνική φλέβα από μικρό παιδί και την έχει διατηρήσει ως και οποιαδήποτε ηλικία έχουμε φτάσει αυτόν τον καιρό. Έχει μέσα της την καλλιτεχνική φλέβα» ανέφερε αρχικά ο Ερρίκος Ανδρέου. Μιλώντας για την υγεία της Νόρα Βαλσάμη, ο Ερρίκος Ανδρέου είπε πως: «Πονάνε τα κόκκαλα της». Η ηθοποιός τα τελευταία χρόνια ζει στην Σύρο και όπως ανέφερε ο γιος της «πηγαίνουν μέρα – μέρα». «Στην Σύρο ναι-ναι, είναι πάρ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νόρα Βαλσάμη: Όλοι νομίζουν ότι είμαι άρρωστη, απλά πονάει λίγο η μέση μου

«Πέθαναν όλες οι φίλες μου. Μου λείπουν η Αλίκη και η Ζωή, αλλά μην μου τις θυμίζεις»

Διαβάστε το στο news.gr

Νόρα Βαλσάμη: «Όλοι νομίζουν ότι είμαι άρρωστη» – «Θα πάμε να το φτιάξουμε το σπίτι στη Ραφήνα»

«Πέθαναν όλες οι φίλες μου. Μου λείπουν η Αλίκη και η Ζωή, αλλά μην μου τις θυμίζεις, δεν θέλω να μιλάω γι’ αυτές», λέει η Νόρα Βαλσάμη. Στην εκπομπή «Love it» και την Κατερίνα Νινιού μίλησε η Νόρα Βαλσάμη. Η γνωστή ηθοποιός, που μένει τα τελευταία χρόνια στη Σύρο, ξεκαθάρισε πως δεν είναι άρρωστη, απλά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

ΟΠΑΠ Forward: Ψήφος εμπιστοσύνης στη γυναικεία επιχειρηματικότητα

Ρουά Ματ: Μία διαφορετική παρτίδα στο ιστορικό μπιλιαρδάδικο της πλατείας Αμερικής

Billie Isak: Αντίστροφη μέτρηση για τις παραστάσεις της στο Σφίγγα

Δωρεάν εκδηλώσεις στην Αθήνα το Σαββατοκύριακο για όλους

Πώς θα εισπράξετε γρήγορα την επιστροφή φόρου που περιμένετε

Ολυμπιακός – Τζολάκης: Ονειρευόμαστε το ευρωπαϊκό τρόπαιο, γιατί όχι;