Λάκης Παπαδόπουλος: «Το αιμαγγείωμα που έχω είναι εκ’ γενετής και δεν με καλούσαν στα πάρτι»

12:34 - 15/10/2021

Ο γνωστός μουσικός Λάκης Παπαδόπουλος παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στο σημάδι στα χείλη του για το οποίο δέχτηκε bullying. «Έχω 40% απώλεια ακοής που απέκτησα στον στρατό και από τη μουσική. Προχθές είχε μπει στο σπίτι ένα τριζόνι και για δύο ημέρες δε μπορούσα να κοιμηθώ. Γύριζα από το αφτί το […] The post Λάκης Παπαδόπουλος: «Το αιμαγγείωμα που έχω είναι εκ’ γενετής και δεν με καλούσαν στα πάρτι» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάκης Παπαδόπουλος: «Δεχόμουν bullying για το αιμαγγείωμα που έχω στα χείλη, δεν με καλούσαν στα πάρτι»

Στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα” έδωσε συνέντευξη ο Λάκης Παπαδόπουλος. Ο γνωστός καλλιτέχνης μίλησε, μεταξύ άλλων, για το γιο του, […] The post Λάκης Παπαδόπουλος: «Δεχόμουν bullying για το αιμαγγείωμα που έχω στα χείλη, δεν με καλούσαν στα πάρτι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Λάκης Παπαδόπουλος: Δεχόμουν bullying για το αιμαγγείωμα που έχω στα χείλη, δεν με καλούσαν στα πάρτι

«Έχω 40% απώλεια ακοής που την απέκτησα στο στρατό αλλά και λόγω της μουσικής»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»