Λάκης Παπαδόπουλος: Έχω 40% απώλεια ακοής

16:14 - 16/10/2021

«Έχω 40% απώλεια ακοής που την απέκτησα στον στρατό αλλά και λόγω της μουσικής», είπε ο Λάκης Παπαδόπουλος. Επίσης, αναφέρθηκε στην Αρλέττα και το εάν θα πήγαινε ως κριτής σε talent show.   Ο Λάκης Παπαδόπουλος, μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι Πρωινιάτικα» και αναφέρθηκε στο σημάδι που έχει στα χείλη του για το οποίο δέχτηκε bullying στην παιδική του ηλικία, αλλά και στην απώλεια του 40% της ακοής του, την οποία απέκτησα στο στρατό αλλά και λόγω της μουσικής. «Ο γιος μου ο Άγγελος είναι σαν κι εμένα, χαμηλών τόνων και δεν πιέζει τις καταστάσεις. Το κύκλωμα της μουσικής έχει τρέλα, στρες και άγχος. Το αιμαγγείωμα που έχω στα χείλη είναι εκ γενετής και δεχόμουν bullying, δεν με καλούσ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά