Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Η απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου ήταν οδυνηρή» – Όσα είπε για την εγγονή του

13:06 - 17/10/2021

Για όλους και για όλα μίλησε στην εκπομπή Open Weekend ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος. Ο γνωστός ποινικολόγος To άρθρο Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Η απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου ήταν οδυνηρή» – Όσα είπε για την εγγονή του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Η απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου ήταν οδυνηρή»

Στην εκπομπή Open Weekend μίλησε το πρωί της Κυριακής ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος...

Διαβάστε το στο Zougla

Αλέξανδρος Λυκουρέζος – «Ήταν πολύ οδυνηρή η απώλειά του Βλάσση Μπονάτσου»

Καλεσμένος στην εκπομπή Open Weekend βρέθηκε ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος ακι μίλησε για όλα

Διαβάστε το στο in.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Η απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου ήταν οδυνηρή»

Στην εκπομπή Open Weekend μίλησε το πρωί της Κυριακής ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος. Ο γνωστός ποινικολόγος αναφέρθηκε στον νέο νόμο περί ανθρωποκτονιών,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκινεί ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για την απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου – «Τον αγαπήσαμε πολύ κι εγώ και η Ζωή» (vid)

Πιο συγκεκριμένα, μεταξύ άλλων, ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «ο Βλάσσης Μπονάτσος ήταν ένας πολύ αγαπητός, κεφάτος, ζωντανός άνθρωπος. Ταλαντούχος πολύ. Τον αγαπήσαμε πολύ κι εγώ και η Ζωή. Ήταν πολύ οδυνηρή η απώλειά του. Τώρα έχουμε την κόρη του, τη Ζένια που λατρεύουμε, η οποία ελπίζω να ακολουθήσει τον δρόμο του πατέρα της. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκινεί ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για την απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου

Στην κάμερα της εκπομπής Open Weekend μίλησε ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος την Κυριακή. Μέσα σε όλα, ο γνωστός ποινικολόγος αναφέρθηκε στην απώλεια […] The post Συγκινεί ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για την απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Ήταν πολύ οδυνηρή η απώλειά του Βλάσση Μπονάτσου»

Ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος μίλησε για τον νέο νόμο περί ανθρωποκτονιών, αν θα εκπροσωπούσε την γυναίκα που επιτέθηκε στην Ιωάννα η τον 33χρονο πιλότο αλλά μιλάει και για την απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Η απώλειά του ήταν οδυνηρή…

https://www.spoilers.gr/alexandros-lykoyrezos-i-apoleia-toy-itan-odyniri/ Αλέξανδρος Λυκουρέζος: «Η απώλειά του ήταν οδυνηρή…» Για όλους και για όλα μίλησε στην εκπομπή Open Weekend ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος. Ο γνωστός ποινικολόγος αναφέρθηκε... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αλέξανδρος Λυκουρέζος: Η απώλειά του ήταν οδυνηρή…

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»