Στράτος Τζώρτζογλου: «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση από όταν ήμουν 12 χρονών»

14:48 - 18/10/2021

Ο Στράτος Τζώρτζογλου μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα και αποκάλυψε πως έχει δεχτεί παρενόχληση από την ηλικία των 12 ετών. […] The post Στράτος Τζώρτζογλου: «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση από όταν ήμουν 12 χρονών» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στράτος Τζώρτζογλου: «Όταν ήμουν παιδί, δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση»

Ο δημοφιλής ηθοποιός μιλά για τα προσωπικά του βιώματα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: Η αποκάλυψη για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε στα 12

Ο ηθοποιός παραδέχτηκε ότι έχει δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση σε νεαρή ηλικία αλλά και ότι έχει χάσει δουλειές επειδή έχει αρνηθεί «περίεργες» προτάσεις

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Στράτος Τζώρτζογλου: Δέχθηκα σεξουαλική παρενόχληση στα 12 μου

Συγκλονίζει ο Στράτος Τζώρτζογλου αποκαλύπτοντας ότι υπήρξε θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης σε ηλικία μόλις 12 ετών. «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση από όταν ήμουν 12 χρονών, ήμουν σερβιτόρος. Ερχόντουσαν στα τραπέζια που δούλευα κάποιοι κύριοι και με γλυκοκοίταζαν» είπε αρχικά ο ηθοποιός μιλώντας στον Alpha. «Η σεξουαλική παρενόχληση που έχω δεχτεί δεν ήταν βίαιη, προς Θεού. Το καταλάβαινες από την επιθυμία του άλλου, το βλέμμα του ή την πρότασή του. Πολύ ευγενικά το αρνιόσουν και νόμιζες ότι όλα έχουν λυθεί. Δεν ήταν ακριβώς έτσι, όμως, τα πράγματα γιατί κάποιοι το έπαιρναν περίεργα και έκαναν κάποια τηλεφωνήματα και φυσικά έχανες δουλειές» εξομολογείται. «Μου έχει τύχει και σκηνοθέτης πο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: «Όταν ήμουν παιδί, δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση»

Σόκαρε ο Στρατός Τζώρτζογλου αποκαλύπτοντας τα προσωπικά του βιώματα με αφορμή τις καταγγελίες για παρενόχληση στον χώρο της υποκριτικής. «Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, είχα σεξουαλική παρενόχληση από παιδάκι, από όταν ήμουν 12-13 χρονών. Ήμουν σερβιτόρος και ερχόντουσαν στα τραπέζια κάποιοι κύριοι που με γλυκοκοιτάζανε. Η σεξουαλική παρενόχληση που έχω... The post Στράτος Τζώρτζογλου: «Όταν ήμουν παιδί, δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση» appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση, όταν ήμουν παιδί, 12 ετών» (vid)

«Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, είχα σεξουαλική παρενόχληση από παιδάκι, από όταν ήμουν 12-13 χρονών. Ήμουν σερβιτόρος και ερχόντουσαν στα τραπέζια κάποιοι κύριοι που με γλυκοκοιτάζανε. Η σεξουαλική παρενόχληση που έχω δεχτεί, δεν ήταν βίαιη. Το καταλάβαινες από την επιθυμία του άλλου, το βλέμμα του ή την πρότασή του. Πολύ ευγενικά την αρνιόσουν και νόμιζες […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση σε ηλικία 12 ετών»

Ο Στράτος Τζώρτζογλου με αφορμή τις ραγδαίες εξελίξεις μετά τις καταγγελίες στον χώρο της υποκριτικής, πέρασε To άρθρο Στράτος Τζώρτζογλου: «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση σε ηλικία 12 ετών» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: Δέχτηκε σεξουαλική παρενόχληση στην παιδική του ηλικία

Ο ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούριου

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: «Δέχτηκα σeξουαλική παρενόχληση από όταν ήμουν 12 χρονών»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Αποκάλυψη από τον Σ.Τζώρτζογλου: «Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση όταν ήμουν παιδί»

Ο Στράτος Τζώρτζογλου αποκάλυψε ότι κατά την παιδική του ηλικία έχει πέσει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης. Ο ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούριου και δήλωσε ότι: «Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής είχα σεξουαλική παρενόχληση από παιδάκι, απ΄ όταν ήμουν 12-13 χρονών. Ήμουν σερβιτόρος και ερχόντουσαν στα τραπέζια κάποιοι κύριοι που με… γλυκοκοιτάζανε. Η σεξουαλική παρενόχληση που έχω δεχτεί δεν ήταν βίαιη. Το καταλάβαινες από την επιθυμία του άλλου, το βλέμμα του ή την πρότασή του. Πολύ ευγενικά την αρνιόσουν και νόμιζες ότι όλα τελείωναν εκεί. Δεν ήταν όμως έτσι γιατί κάποιοι το έπαιρναν κάπως περίεργα και κάνανε κάποια τηλεφωνήματα που επηρεάζανε άλλους». Στη συνέχεια αποκάλυψε ότι

Διαβάστε το στο pronews.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: «Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση σε ηλικία 12 ετών»

Ο Στράτος Τζώρτζογλου με αφορμή τις ραγδαίες εξελίξεις μετά τις καταγγελίες στον χώρο της υποκριτικής, πέρασε σε μια σειρά αποκαλύψεων για προσωπικά του βιώματα, από τα νεανικά του χρόνια μέχρι και τις πρόσφατες συνεργασίες του. «Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής είχα σεξουαλική παρενόχληση από παιδάκι, απ΄ όταν ήμουν 12-13 χρονών. Ήμουν σερβιτόρος και ερχόντουσαν στα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση σε ηλικία 12 ετών

Slippers Chic & Cosy Παγκράτι Μια ιστορική συνοικία στο κέντρο της Αθήνας Leather is back Κύπρος, Όμορφη σαν Αφροδίτη Κουκάκι: Μικρό Παρίσι Φθινόπωρο: Ώρα για... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Στράτος Τζώρτζογλου: Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση σε ηλικία 12 ετών

Διαβάστε το στο spoilers

Σοκάρει ο Στράτος Τζώρτζογλου: Με είχαν παρενοχλήσει σεξουαλικά όταν ήμουν 12

Παραδέχτηκε ότι έχει δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση σε νεαρή ηλικία αλλά και ότι έχει χάσει δουλειές επειδή έχει αρνηθεί παρόμοιες προτάσεις Ο Στράτος Τζώρτζογλου αποκάλυψε δημοσίως πως έχει πέσει θύμα σεξουαλικής…

Διαβάστε το στο politik.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: "Δέχτηκα σεξουαλική παρενόχληση από όταν ήμουν 12 χρονών"

"Ερχόντουσαν στα τραπέζια που δούλευα κάποιοι κύριοι και με γλυκοκοίταζαν"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»