Κατερίνα Τσάβαλου: Έχω περάσει δύσκολα οικονομικά, μετρούσα και τα ψιλά – Η καταγγελία για εργασιακή βία

12:46 - 19/10/2021

Για τις δυσκολίες που έχει περάσει στη ζωή της, την εργασιακή βία που έχει υποστεί και τις κρίσεις πανικού μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» η Κατερίνα Τσάβαλου. «Έχω περάσει δύσκολα οικονομικά. Μετρούσα και τα ψιλά. Έπαιρνα εάν γεύμα και το μοίραζα να το φάω. Στην αρχή παράλληλα με την υποκριτική, δούλευα σε γραμματεία, μοίραζα σε super market δείγματα, δούλευα επίσης σε χρυσοχοείο» αποκάλυψε. Όπως είπε έχει υποστεί εργασιακή βία και βίωνε συχνά κρίσεις πανικού, ακόμα και πάνω στη σκηνή. «Έχω υποστεί εργασιακή βία. Ήταν ένας από τους ανθρώπους που ακουστήκαν στην αρχή. Σχεδόν δυο χρονιά έπαιζα με κρίσεις πανικού πάνω στη σκηνή εξαιτίας αυτού. Έκανα το σταυρό μου και έλεγα “πανάγια

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα