Ανθή Σαλαγκούδη: «Την πρώτη μέρα στο Survivor τούς ζήτησα να μου δείξουν τις τουαλέτες»

13:20 - 19/10/2021

Στη ενότητα «Συμπλήρωσε τη φράση» στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» πήρε μέρος η Ανθή Σαλαγκούδη, η οποία έδωσε ορισμένες απολαυστικές απαντήσεις. […] The post Ανθή Σαλαγκούδη: «Την πρώτη μέρα στο Survivor τούς ζήτησα να μου δείξουν τις τουαλέτες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor – Σαλαγκούδη: Την πρώτη μέρα ζήτησα να μου δείξουν τις τουαλέτες

Αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή και την καθημερινότητα στο Survivor έκανε η Ανθή Σαλαγκούδη. Η δημοσιογράφος μοιράστηκε μία από τις πιο ντροπιαστικές της στιγμές όταν, όπως είπε, την πρώτη μέρα στον Άγιο Δομίνικο ζήτησε να της δείξουν τις… τουαλέτες. Σχετικά με τη συμμετοχή της στο ριάλιτι επιβίωσης, η Ανθή Σαλαγκούδη αποκάλυψε ακόμα ότι οι παίκτες πλένονταν με άμμο από τη θάλασσα. Παίζοντας «συμπλήρωσε τη φράση» στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» του Mega, η παρουσιάστρια είπε ακόμα ότι «δεν θα μπορούσε να κάνει παρέα με κάποιον που λέει συνέχεια ψέματα, ότι «εκμεταλλεύτηκε τη δημοσιότητά της για να βρει ξαπλώστρα σε πολυσύχναστη παραλία και ότι έχει μετανιώσει για το φαγητό που έφαγε μετά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: "Την πρώτη μέρα στο Survivor τους ζήτησα να μου δείξουν τις τουαλέτες"

"Την πρώτη φορά που είδα τον Περικλή μετά το Survivor ήταν λίγο αμήχανα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»