Γιάννης Γιοκαρίνης: Η απεξάρτηση από το αλκοόλ και η «Ευλαμπία» που δεν του άρεσε - ΒΙΝΤΕΟ

10:58 - 21/10/2021

Ο Γιάννης Γιοκαρίνης σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στο MEGA Καλημέρα, μίλησε για τον εθισμό του και την απεξάρτησή του από το αλκοόλ, την σύζυγό του Σοφία αλλά και το τραγούδι.

Διαβάστε Περισσότερα στο real.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Γιοκαρίνης: Η απεξάρτησή του από το αλκοόλ και η «Ευλαμπία»

Ο τραγουδιστής μίλησε ανοιχτά για την απεξάρτησή του από το αλκοόλ, την στήριξη της γυναίκας του και αναφέρθηκε σε μία από τις μεγαλύτερες επιτυχίες του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιάννης Γιοκαρίνης: Η απεξάρτηση από το αλκοόλ και η «Ευλαμπία» που… δεν του άρεσε

Ο Γιάννης Γιοκαρίνης και η σύζυγός του Σοφία, που μετρούν μαζί 18 χρόνια γάμου, μίλησαν στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη για τη ζωή τους, τη μάχη με τον αλκοολισμό αλλά και το τραγούδι «Ευλαμπία» το οποίο όπως είπε δεν του άρεσε αρχικά. Ο καλλιτέχνης αναφέρθηκε και στο λουκ που τον χαρακτηρίζει και δεν το αλλάζει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Γιοκαρίνης: Η απεξάρτηση από το αλκοόλ και η «Ευλαμπία» που δεν ήθελε στον δίσκο του (Video)

«Η μαγκιά μιας θείας μου με έκανε να χρησιμοποιήσω το όνομα Ευλαμπία»

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Γιάννης Γιοκαρίνης: Μου πήρε 13 χρόνια να απεξαρτηθώ από το αλκοόλ – Έτσι όπως πήγαινα θα είχα φύγει

https://www.spoilers.gr/giannis-giokarinis-moy-pire-13-chronia-na-apexartitho-apo-to-alkool-etsi-opos-pigaina-tha-eicha-fygei/ Γιάννης Γιοκαρίνης: «Μου πήρε 13 χρόνια να απεξαρτηθώ από το αλκοόλ – Έτσι όπως πήγαινα θα είχα «φύγει»» Ο Γιάννης Γιοκαρίνης και η σύζυγός... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Γιάννης Γιοκαρίνης: Μου πήρε 13 χρόνια να απεξαρτηθώ από το αλκοόλ – Έτσι όπως πήγαινα θα είχα φύγει

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ real.gr

Πάσχα: Τελευταίο κουδούνι στα σχολεία την Παρασκευή

Κρίση στην Αϊτή: Το συμβούλιο μετάβασης θα ορκιστεί και θα αναλάβει εντός της ημέρας

ΗΠΑ: Πυροβόλησαν και σκότωσαν μωρό δελφίνι στη Λουιζιάνα – Αναζητούνται οι δράστες

ΗΠΑ: Η βουλή της Αριζόνα τάσσεται υπέρ της κατάργησης νόμου που απαγορεύει εντελώς την άμβλωση

Παράταση στη στέψη της Παρί έβαλε η Μονακό

Με «τεσσάρα» στον τελικό η Αταλάντα