Λ.Γαβαλάς: «Στη φυλακή καβάλησα το καλάμι γιατί νόμιζα ότι μπορώ να είμαι πιο καλός από τον διοικητή και από τον φύλακα»

12:30 - 21/10/2021

Ο γνωστός σχεδιαστής μόδας Λάκης Γαβαλάς, κατά τη διάρκεια τηλεοπτικών του δηλώσεων στη παρουσίαση του πρώτο του βιβλίου, με την αυτοβιογραφία του, παραδέχθηκε μεταξύ άλλων ότι υπήρξε περίοδος που… καβάλησε το καλάμι. Πιο συγκεκριμένα, ο Λάκης Γαβαλάς σημείωσε χαρακτηριστικά πως «το καβάλησα το καλάμι φυσικά, στον καθρέφτη μου μπροστά μου βέβαια και ποτέ έξω στον κόσμο. Στη φυλακή καβάλησα το καλάμι γιατί νόμιζα ότι μπορώ να είμαι πιο καλός από τον διοικητή και από τον φύλακα». «Εκεί καβάλησα το καλάμι και σκέφτηκα πως εγώ το κάνω καλύτερα και είπα στα παιδιά, «τώρα όλοι τα κελιά σας»! Έμπαιναν όμως πριν το πω για να μη με δυσαρεστήσουν». «Γιατί να μην πω την ηλικία μου; Είμαι ένας υγιέστατος άν

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις