Γιάννης Γιοκαρίνης: «Μου πήρε 13 χρόνια να απεξαρτηθώ από το αλκοόλ»

13:54 - 21/10/2021

Ο Γιάννης Γιοκαρίνης και η σύζυγός του Σοφία Μιχαλοπούλου μίλησαν για όλα στο Mega Καλημέρα και την Ελένη Μουστάκη. Ανάμεσα […] The post Γιάννης Γιοκαρίνης: «Μου πήρε 13 χρόνια να απεξαρτηθώ από το αλκοόλ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Γιοκαρίνης: Μου πήρε 13 χρόνια να απεξαρτηθώ από το αλκοόλ

Εκτός από αντρόγυνο, ο Γιάννης Γιοκαρίνης και η Σοφία Μιχαλοπούλου είναι και συνεργάτες. Οι δυο τους, παραχώρησαν συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα». «Απ’ την αρχή, όταν ξεκινήσαμε, μοιραστήκαμε όλα τα θέματα, τα μοιραζόμαστε και θα τα μοιραζόμαστε» είπε ο Γιάννης Γιοκαρίνης στην κάμερα κρατώντας σφιχτά το χέρι της συζύγου του. «Είναι πολύ περιποιητικός και δοτικός. Περάσαμε και ένα πολύ μεγάλο λούκι με την εξάρτηση του Γιάννη από το αλκοόλ… έκανε πάρα πολύ μεγάλο αγώνα και εγώ είμαι πολύ περήφανη που κατάφερα να τον κάνω να είναι ο εαυτός του. Δεν γινόταν να ακούω “έτσι είναι ο Γιοκαρίνης και δεν αλλάζει”. Το πήρα πατριωτικά και είπα “θα σας δείξω εγώ ποιος είναι ο αληθι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»