Ελένη Μενεγάκη: «Σε μία μεγάλη μου στενοχώρια, πριν 10 χρόνια, είχα φτάσει τα 57, ήμουν άρρωστη»

14:36 - 21/10/2021

Με αφορμή ένα θέμα για τα μοντέλα της Victoria Secret και τις αυστηρές διατροφές που έπρεπε To άρθρο Ελένη Μενεγάκη: «Σε μία μεγάλη μου στενοχώρια, πριν 10 χρόνια, είχα φτάσει τα 57, ήμουν άρρωστη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μενεγάκη: «Σε μία μεγάλη μου στενοχώρια, είχα φτάσει τα 57 κιλά, ήμουν άρρωστη»

H  Ελένη Μενεγάκη μίλησε για τα κιλά της ακόμα μία φορά στον αέρα της εκπομπής της και προέβη σε μία…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ελένη Μενεγάκη: Πριν 10 χρόνια είχα μία στεναχώρια και είχα φτάσει τα 57 κιλά, ήμουν άρρωστη

Για το σωματικό βάρος και το πώς η ψυχολογία επηρεάζει τις διατροφικές μας συνήθειες μίλησε η Ελένη Μενεγάκη στον «αέρα» της εκπομπής «Ελένη» το μεσημέρι της Πέμπτης και θέλησε να μοιραστεί με τους συνεργάτες της αλλά και τους τηλεθεατές, τη δική της εμπειρία. «Έχω προσέξει ότι αν ο άλλος που είμαστε μαζί τρώει, είναι δύσκολο να μην κάνεις ατασθαλία. Είναι δύσκολο ο ένας να τρώει στο ζευγάρι και ο άλλος να πρέπει να τρώει σαλάτες και πρωτεΐνες» ανέφερε αρχικά η Ελένη Μενεγάκη και πρόσθεσε: «Το ίδιο κορμί με το ίδιο ύψος έχει άλλες ανάγκες και στρώνει αλλιώς, αναλόγως την ηλικία». Η εξομολόγηση για το βάρος της Για μια άσχημη φάση της ζωής της κατά την οποία είχε χάσει κιλά και δεν ήταν στ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Σε φάση μιας στεναχώριας μου πριν από 10 χρόνια…»

Πάνω σε μια συζήτηση για το σωματικό βάρος, στην εκπομπή Ελένη, η Ελένη Μενεγάκη θέλησε να κάνει την δική της […] The post Ελένη Μενεγάκη: «Σε φάση μιας στεναχώριας μου πριν από 10 χρόνια…» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μενεγάκη: «Σε μία μεγάλη μου στενοχώρια, είχα φτάσει τα 57 κιλά, ήμουν άρρωστη»

H  Ελένη Μενεγάκη μίλησε για τα κιλά της ακόμα μία φορά στον αέρα της εκπομπής…

Διαβάστε το στο queen.gr

Μενεγάκη: «Σε μία μεγάλη μου στενοχώρια, είχα φτάσει τα 57 κιλά, ήμουν άρρωστη»

H  Ελένη Μενεγάκη μίλησε για τα κιλά της ακόμα μία…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Σε φάση μιας στεναχώριας μου πριν από 10 χρόνια…»

“Θέλω να πω ότι ηλικία με ηλικία διαφέρει, κορμί με κορμί διαφέρει, άνθρωπος με άνθρωπο διαφέρει”, επισημαίνει η Ελένη Μενεγάκη. Πάνω σε μια συζήτηση για το σωματικό βάρος, στην εκπομπή Ελένη, η Ελένη Μενεγάκη θέλησε να κάνει την δική της τοποθέτηση. Κάπως έτσι, προχώρησε σε μια ιδιαίτερη εξομολόγηση… «Είναι άλλο πράγμα τα κιλά και άλλο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ελένη Μενεγάκη: Είχα φτάσει 57 κιλά, ήμουν άρρωστη!

https://www.spoilers.gr/eleni-menegaki-eicha-ftasei-57-kila-imoyn-arrosti/ Ελένη Μενεγάκη: «Είχα φτάσει 57 κιλά, ήμουν άρρωστη!» Με αφορμή ένα θέμα για τα μοντέλα της Victoria’s Secret και τις αυστηρές διατροφές που έπρεπε... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ελένη Μενεγάκη: Είχα φτάσει 57 κιλά, ήμουν άρρωστη!

Διαβάστε το στο spoilers

Ελένη Μενεγάκη: "Σε μία μεγάλη μου στενοχώρια, πριν 10 χρόνια, είχα φτάσει τα 57"

"Ήμουν άρρωστη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελεονώρα Μελέτη: Το ατύχημα του συζύγου της, Θοδωρή Μαροσούλη και το χειρουργείο – «Του διέλυσε το γόνατο»

Ήξερες πως η διακόσμηση του υπνοδωματίου σου επηρεάζει τον ύπνο σου;

Μαρία Φραγκάκη: Στο νοσοκομείο η γνωστή δημοσιογράφος – Φωτογραφία

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Η απώλεια του πατέρα της και η τρυφερή εξομολόγηση για τον Θέμη Σοφό

Kαλεσμένη σε βάφτιση: H color block εμφάνιση της βασίλισσας Λετίσια είναι η έμπνευση που θες!

MasterChef: Αυτός είναι ο παίκτης που δεν κατάφερε να μπει στην τελική δεκάδα