Μίκης Θεοδωράκης: Η μακροσκελής επιστολή του Νίκου Κουρή μετά το άνοιγμα της διαθήκης

11:28 - 24/10/2021

Όπως έγινε γνωστό χθες, η Μαργαρίτα Θεοδωράκη φαίνεται πως δεν πρόκειται να κάνει τεστ DNA για To άρθρο Μίκης Θεοδωράκης: Η μακροσκελής επιστολή του Νίκου Κουρή μετά το άνοιγμα της διαθήκης δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίκης Θεοδωράκης: Η επιστολή του Νίκου Κουρή μετά το άνοιγμα της διαθήκης

Επιστολή αναφορικά με τη διαθήκη που άφησε ο Μίκης Θεοδωράκης απέστειλε ο Νίκος Κουρής που δηλώνει πως είναι βιολογικό τέκνο του μεγάλου μουσικοσυνθέτη. Ο Νίκος Κουρής μετά την άρνηση της Μαργαρίτας Θεοδωράκη να κάνει τεστ DNA για να εξεταστεί εάν είναι συγγενείς στέλνει επιστολή η οποία παρουσιάζεται αποκλειστικά στο «Χαμογέλα και πάλι», στην οποία τονίζει ... Περισσότερα To άρθρο Μίκης Θεοδωράκης: Η επιστολή του Νίκου Κουρή μετά το άνοιγμα της διαθήκης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νίκος Κουρής Θεοδωράκης – Τι γράφει στην επιστολή του μετά το άνοιγμα της διαθήκης του αείμνηστου μουσικοσυνθέτη;

Ο Νίκος Θεοδωράκης στην επιστολή του, τονίζει ότι δεν θα διεκδικήσει περιουσιακά στοιχεία, ξεκαθαρίζοντας ότι το DNA δεν το ζητά για κληρονομικούς λόγους.

Διαβάστε το στο in.gr

Νίκος Κουρής Θεοδωράκης – Τι γράφει στην επιστολή του μετά το άνοιγμα της διαθήκης του αείμνηστου μουσικοσυνθέτη;

Ο Νίκος Θεοδωράκης στην επιστολή του, τονίζει ότι δεν θα διεκδικήσει περιουσιακά στοιχεία, ξεκαθαρίζοντας ότι το DNA δεν το ζητά για κληρονομικούς λόγους.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Διαθήκη Θεοδωράκη: Τι αναφέρει στην επιστολή του ο Νίκος Κουρής

Διαθήκη Θεοδωράκη: Ο Νίκος Κουρής στην επιστολή του, τονίζει ότι δεν θα διεκδικήσει περιουσιακά στοιχεία, ξεκαθαρίζοντας ότι το DNA δεν…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νίκος Κουρής Θεοδωράκης – Τι γράφει στην επιστολή του μετά το άνοιγμα της διαθήκης του αείμνηστου μουσικοσυνθέτη;

Ο Νίκος Θεοδωράκης στην επιστολή του, τονίζει ότι δεν θα διεκδικήσει περιουσιακά στοιχεία, ξεκαθαρίζοντας ότι το DNA δεν το ζητά για κληρονομικούς λόγους.

Διαβάστε το στο tovima

Μίκης Θεοδωράκης: Επιστολή "βόμβα" του Νίκου Κουρή μετά το άνοιγμα της διαθήκης - "Δεν διεκδικώ περιουσιακά στοιχεία"

Στο φως της δημοσιότητας η επιστολή του Νίκου Κουρή - Δηλώνει πως δεν ζητά την εξέταση DNA της Μαργαρίτας Θοεδωράκη για κληρονομικούς λόγους.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Διαθήκη Θεοδωράκη: Τι αναφέρει στην επιστολή του ο Νίκος Κουρής

Διαθήκη Θεοδωράκη: Ο Νίκος Κουρής στην επιστολή του, τονίζει ότι δεν θα διεκδικήσει περιουσιακά στοιχεία, ξεκαθαρίζοντας ότι το DNA δεν το ζητά για κληρονομικούς…

Διαβάστε το στο astrology.gr

Επιστολή του Νίκου Κουρή μετά το άνοιγμα της διαθήκης του Μίκη Θεοδωράκη (video)

Μετά το άνοιγμα της διαθήκης του Μίκη Θεοδωράκη και τα λεγόμενα της κόρης του, Μαργαρίτας, έρχεται στο φως η επιστολή του Νίκου Κουρή, αναφορικά με την περιουσία του μουσικοσυνθέτη. «Εγώ λοιπόν αναφέρομαι από τον συντάκτη της διαθήκης, ως Νίκος Κουρής (Θεοδωράκης) ή ως Νίκος Θεοδωράκης και δηλώνω προσωπικά ότι δεν έχω καμία διαμάχη με κανένα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»