Όμηρος Ευστρατιάδης για Πέτρο Φιλιππίδη: «Δεν τον έχω άξιο για βιασμούς» – Άφωνη η Φαίη Σκορδά

11:26 - 25/10/2021

Ο Όμηρος Ευστρατιάδης μίλησε στο Πρωινό για τον Πέτρο Φιλιππίδη και τις κακοποιητικές συμπεριφορές στο θέατρο. To άρθρο Όμηρος Ευστρατιάδης για Πέτρο Φιλιππίδη: «Δεν τον έχω άξιο για βιασμούς» – Άφωνη η Φαίη Σκορδά δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Όμηρος Ευστρατιάδης: «Για τον Πέτρο Φιλιππίδη δεν το πιστεύω, θα συνεργαζόμουν ξανά μαζί του»

Οι δηλώσεις που έκανε ο Όμηρος Ευστρατιάδης για τον Πέτρο Φιλιππίδη προκάλεσαν αντιδράσεις στο Πρωινό. Ο Όμηρος Ευστρατιάδης έδωσε συνέντευξη στο Πρωινό, όπου μίλησε και για τον Πέτρο Φιλιππίδη. Ο γνωστός σκηνοθέτης τόνισε πως δεν πιστεύει ότι ο Φιλιππίδης έκανε κάτι τέτοιο και ότι θα συνεργαζόταν ξανά μαζί του. «Ο Πέτρος Φιλιππίδης στη συνεργασία μας ... Περισσότερα To άρθρο Όμηρος Ευστρατιάδης: «Για τον Πέτρο Φιλιππίδη δεν το πιστεύω, θα συνεργαζόμουν ξανά μαζί του» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Όμηρος Ευστρατιάδης "καλύπτει" τον Πέτρο Φιλιπίδη για τους βιασμούς και προκαλεί την οργή της Φαίης Σκορδά- Ντροπή

Ο Όμηρος Ευστρατιάδης μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη σημειώνοντας μεταξύ άλλων πως δεν γίνεται να καταδικάζεις κάποιον χωρίς να υπάρχουν αποδείξεις.

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»