«Λύγισε» η Μαρία Κανελλοπούλου μπροστά στην κάμερα του Mega

12:54 - 26/10/2021

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και την Ειρήνη Διαμαντακίδου έδωσε συνέντευξη η Μαρία Κανελλοπούλου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε με συγκίνηση για […] The post «Λύγισε» η Μαρία Κανελλοπούλου μπροστά στην κάμερα του Mega appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Λύγισε» η Μαρία Κανελλοπούλου μπροστά στην κάμερα του Mega - Τι συνέβη;

«Δεν υπάρχει ούτε μια μέρα που να μην θυμηθώ τη Νατάσα Μανίσαλη. Ήταν ο ορισμός της απώλειας για μένα»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

«Έσπασε» η Μαρία Κανελλοπούλου μπροστά στην κάμερα του Mega (vid)

«Από τις τηλεοπτικές μου συνεργασίες θυμάμαι το “Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή” που είχε άδοξο τέλος. Ήταν ένα καταπληκτικό σενάριο, ήταν μια σειρά που είχε όλες τις προϋποθέσεις να σκίσει. Το πρώτο επεισόδιο είχε 53%, νούμερα που δεν τα βλέπουμε τώρα ούτε στις μεγαλύτερες επιτυχίες. Ο ρόλος μου ήταν εξαιρετικός, δεδομένου ότι μέχρι τότε έπαιζα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Κανελλοπούλου: "Λύγισε" μπροστά στην κάμερα μιλώντας για τον ανιψιό της [βίντεο]

Μία ανάμνησή της με τον ανιψιό της μοιράστηκε με το τηλεοπτικό κοινό η Μαρία Κανελλοπούλου.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

«Λύγισε» η Μαρία Κανελλοπούλου μπροστά στην κάμερα του "Πάμε Δανάη"

"Δεν υπάρχει ούτε μια μέρα που να μην θυμηθώ τη Νατάσα Μανίσαλη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»