Ανδρέας Μπάρκουλης: Στα «μαχαίρια» η κόρη του Βίκυ με την τελευταία του σύζυγο Μαίρη

08:46 - 29/10/2021

«Πόλεμος» φαίνεται να έχει ξεσπάσει στην οικογένεια του Ανδρέα Μπάρκουλη μετά τις δηλώσεις της τελευταίας του To άρθρο Ανδρέας Μπάρκουλης: Στα «μαχαίρια» η κόρη του Βίκυ με την τελευταία του σύζυγο Μαίρη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μπάρκουλης: Στα "μαχαίρια" η κόρη του με την τελευταία του σύζυγο - "Δεν μπορεί να βγαίνει και να λέει ψέματα"

"Πόλεμος" φαίνεται να έχει ξεσπάσει στην οικογένεια του Ανδρέα Μπάρκουλη μετά τις δηλώσεις της τελευταίας του συζύγου Μαρίας κατά του Νίκου Μουρατίδη.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ανδρέας Μπάρκουλης: Στα «μαχαίρια» η κόρη του Βίκυ με την τελευταία του σύζυγο Μαίρη Μπάρκουλη

«Πόλεμος» φαίνεται να έχει ξεσπάσει στην οικογένεια του Ανδρέα Μπάρκουλη μετά τις δηλώσεις της τελευταίας του συζύγου Μαρίας κατά του Νίκου Μουρατίδη. Η κόρη του αείμνηστου ηθοποιού Βίκυ ξεσπά κατά της μητριάς της μέσω της εφημερίδας Espresso και του δημοσιογράφου Νίκου Νικόλιζα. «Δε μπορεί να λέει η Μαρία διάφορα ψέματα, να θίγει τρίτους και να […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»