Στράτος Τζώρτζογλου: «Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει μιλήσει, αλλά εμένα μου έχει πει ονόματα»

11:58 - 29/10/2021

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα έδωσε συνέντευξη ο Στράτος Τζώρτζογλου. Ο γνωστός ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Στράτος Τζώρτζογλου: «Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει μιλήσει, αλλά εμένα μου έχει πει ονόματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στράτος Τζώρτζογλου για #MeToo: «Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει μιλήσει ακόμα, αλλά μου έχει πει κάποια ονόματα»

Για μία συνάδελφό του που δέχτηκε σεξουαλική παρενόχληση και το εκμυστηρεύτηκε στον ίδιο κάνει λόγο ο γνωστός ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τζώρτζογλου για #metoo: Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει βγει να μιλήσει, αλλά μου έχει πει ονόματα

Παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και τον Αλέξη Μίχα.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Στράτος Τζώρτζογλου: Υπάρχει μία ηθοποιός που δεν έχει μιλήσει ακόμα, αλλά μου έχει πει κάποια ονόματα

Για μια ηθοποιό η οποία έχει δεχτεί παρενόχληση αλλά δεν έχει κατονομάσει δημόσια τον υπεύθυνο μίλησε ο Στράτος Τζώρτζογλου. Αρχικά αναφέρθηκε στις συναδέλφους του που κατήγγειλαν δημόσια ότι δέχθηκαν σεξουαλική παρενόχληση, λέγοντας: «Έχω δουλέψει με τις περισσότερες κοπέλες από αυτές που βιάστηκαν και ήταν πολύ καθαρές και αυθεντικές, καλά παιδιά και συνεργάσιμες. Το 1994 μια ηθοποιός μου είπε “όταν δώσαμε εξετάσεις για το ρόλο δεν μας την έπεσες”». Στην συνέχεια, ο Στράτος Τζώρτζογλου αναφέρθηκε σε μία συνάδελφό του, που όπως αποκάλυψε, έχει δεχτεί παρενόχληση, όμως ακόμα δεν έχει κατονομάσει εκείνους που το έκαναν. «Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει βγει ακόμα να μιλήσει και να τους αν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Στράτος Τζώρτζογλου – Αποκάλυψη για #metoo: «Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει βγει να μιλήσει, αλλά μου έχει πει ονόματα»

Για το νέο του επαγγελματικό εγχείρημα και το ελληνικό #metoo μίλησε ο Στράτος Τζώρτζογλου στη συνέντευξη To άρθρο Στράτος Τζώρτζογλου – Αποκάλυψη για #metoo: «Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει βγει να μιλήσει, αλλά μου έχει πει ονόματα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: "Η συγκεκριμένη ηθοποιός δεν έχει μιλήσει, αλλά εμένα μου έχει πει ονόματα"

"Αφού δεν έβγαινε η ίδια να μιλήσει, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»