Στράτος Τζώρτζογλου: «Είναι τόσο ψέμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας»

23:44 - 29/10/2021

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Στράτος Τζώρτζογλου, τη νύχτα της Παρασκευής, στο πλατό του After Dark στο OPEN. Πλάι […] The post Στράτος Τζώρτζογλου: «Είναι τόσο ψέμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Στράτος Τζώρτζογλου ξεσπά για το #MeToo - «Είναι ψέμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας»

«Νομίζω ότι αυτή είναι η άκρη του παγόβουνου, δεν βλέπουμε πόση σαπίλα υπάρχει κάτω από όλο αυτό», αναφέρει μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ξέσπασμα Τζώρτζογλου για το #MeToo: Ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας

«Η ατιμωρησία φέρνει θράσος και αλαζονεία»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Στράτος Τζώρτζογλου για #MeToo: Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας – Έχω ακούσει πολλά για πολλούς (Videos)

«Πόση σαπίλα υπάρχει κάτω από όλο αυτό. Εύχομαι να μάθουμε και για άλλες περιπτώσεις», είπε ο ηθοποιός για το ελληνικό #metoo.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Στράτος Τζώρτζογλου για #MeToo: «Είναι ψέμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας και να πούμε ότι δεν έχουμε ακούσει»

Ο ηθοποιός Στράτος Τζώρτζογλου καλεσμένος σε τηλεοπτική εκπομπή έκανε λόγο για το ελληνικό #MeToo σχετικά με το χώρο του θεάτρου. Αρχικά, ο ηθοποιός αναφέρθηκε στο ελληνικό #MeToo και εξήγησε πως πρόκειται για ένα φαινόμενο, που υπήρχε από πάντα. «Είναι ψέμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας και να πούμε ότι δεν έχουμε ακούσει, γιατί εγώ ακούω από όταν ήμουν μικρό παιδί. Άνθρωποι κοινοί που δούλευαν καθαρίστριες, φίλες της μάνας μου, η ίδια μου η μάνα, συμμαθήτριες μου στο σχολείο. Άνθρωποι με κύρος, εξουσία και δύναμη να εκβιάζουν καταστάσεις.Υπάρχουν πάντα αυτές οι προκλήσεις, πολλές φορές είναι μια κατάσταση που μπορεί να σε φτάσει σε απόγνωση, γιατί ξέρεις ότι με ένα τηλέφωνο ο άλλος μπο

Διαβάστε το στο pronews.gr

Στράτος Τζώρτζογλου: "Είναι τόσο ψέμα να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας" (video)

"Πόση σαπίλα υπάρχει κάτω από όλο αυτό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»