Μελάνια Τραμπ: Η γκριμάτσα… απέχθειας προς τον Ντόναλντ Τραμπ κάνει τον γύρο του διαδικτύου

16:40 - 01/11/2021

Τον γύρο του κόσμου έχει κάνει τις τελευταίες ώρες ένα βίντεο που δείχνει τη Μελάνια Τραμπ To άρθρο Μελάνια Τραμπ: Η γκριμάτσα… απέχθειας προς τον Ντόναλντ Τραμπ κάνει τον γύρο του διαδικτύου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μελάνια Τραμπ: Η γκριμάτσα της προς τον Τραμπ που κάνει τον γύρο του διαδικτύου

Φαίνεται να μη μπορεί να κρύψει την απέχθειά της προς τον σύζυγό της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μελάνια Τραμπ – Η γκριμάτσα της προς τον Τραμπ που κάνει τον γύρο του διαδικτύου

Η Μελάνια φαίνεται να μη μπορεί να κρύψει την απέχθειά της προς τον σύζυγό της

Διαβάστε το στο in.gr

Μελάνια Τραμπ: Mε το βλέμμα της απόγνωσης δίπλα στον Ντόναλντ – Το Viral βίντεο της ημέρας

Μία γκριμάτσα απόγνωσης στο πλευρό του συζύγου της, Ντόναλντ Τραμπ, ήταν αρκετή για να γίνει Viral για άλλη μια φορά. Ο λόγος για τη Μέλανια Τραμπ που έκανε μία ακόμη σπάνια εμφάνιση στο πλευρό του συζύγου της μετά την αποχώρησή τους από τον Λευκό Οίκο. Το ζεύγος έδωσε το «παρών» σε αγώνα μπέιζμπολ, όπου ο […] The post Μελάνια Τραμπ: Mε το βλέμμα της απόγνωσης δίπλα στον Ντόναλντ – Το Viral βίντεο της ημέρας appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»