The Voice: Μάγεψαν το κοινό Σάκης Ρουβάς και Μαρίνα Σάττι σε ονειρική συνύπαρξη

23:56 - 07/11/2021

Από την Μαρίνα Σάττι ζήτησε βοήθεια στο φετινό The Voice ο Σάκης Ρουβάς στην φάση των knockouts. Για αυτό και […] The post The Voice: Μάγεψαν το κοινό Σάκης Ρουβάς και Μαρίνα Σάττι σε ονειρική συνύπαρξη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

The Voice: Μάγεψαν το κοινό Σάκης Ρουβάς και Μαρίνα Σάττι σε ονειρική συνύπαρξη

Από την Μαρίνα Σάττι ζήτησε βοήθεια στο φετινό The Voice ο Σάκης Ρουβάς στην φάση των knockouts. Για αυτό και εκείνη έσπευσε να βρεθεί στο πλάι του στο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της Κυριακής στην τηλεόραση του ΣΚΑϊ. Πέραν όμως των όσων έκαναν οι δυο τους σε σχέση με τις τριάδες που διαμορφώθηκαν σε αυτή τη φάση του τάλεντ σόου, η ταλαντούχα ερμηνεύτρια και ο απόλυτος Έλληνας σταρ ανέβηκαν στη σκηνή προκειμένου να προσφέρουν ορισμένες ξεχωριστές διασκευές στο τηλεοπτικό κοινό. Ειδικότερα, πλαισιωμένοι από πολυμελή ορχήστρα, η Μαρίνα Σάττι και ο Σάκης Ρουβάς ξεκίνησαν με το κομμάτι «Εγώ σ’ αγάπησα εδώ» για να προχωρήσουν σε ένα medley των επιτυχιών της πρώτης «Μάντισσα» και «Θα σπάσ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο