Μαργαρίτα Θεοδωράκη για Νίκο Κουρή: «Είναι σφετεριστής, είναι για γέλια» – Μαίνεται ο «πόλεμος»

09:00 - 09/11/2021

Στην παρουσίαση του βιβλίου της «Οι αναμνήσεις ενός κοριτσιού» συνάντησε η κάμερα του Happy Day και To άρθρο Μαργαρίτα Θεοδωράκη για Νίκο Κουρή: «Είναι σφετεριστής, είναι για γέλια» – Μαίνεται ο «πόλεμος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μ. Θεοδωράκη: Ο Ν. Κουρής είναι σφετεριστής - Δεν ασχολούμαι με το τεστ DNA

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Νέα επίθεση της Μαργαρίτας Θεοδωράκη στον Νίκο Κουρή – «Είναι σφετεριστής, είναι για γέλια»

Η Μαργαρίτα Θεοδωράκη δεν θέλησε να σχολιάσει την επιθυμία του Νίκου Κουρή να κάνουν τεστ DNA

Διαβάστε το στο in.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: «Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής, δεν ασχολούμαι με το τεστ DNA»

Η Μαργαρίτα Θεοδωράκη μίλησε για τον Νίκο Κουρή και το τεστ, στο οποίο η ίδια αρνήθηκε να παραβρεθείΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής

«Οι αναμνήσεις ενός κοριτσιού» τιτλοφορείται το βιβλίο της κόρης του Μίκη Θεοδωράκη, Μαργαρίτας, που παρουσιάστηκε χθες. Και ενώ δεν ήθελε να πάρει θέση όταν ρωτήθηκε από την δημοσιογράφο του Happy Day για την κόντρα με τον Νίκο Κουρή, τελικά είπε: «Αν γράψω κι άλλο βιβλίο θα βάλω και την περιπέτεια που έζησα μετά τον θάνατο του πατέρα μου Δεν ασχολούμαι με το test DNA. Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής. Μη με ρωτάς άλλο, είναι για γέλια». Υπενθυμίζουμε ότι η Μαργαρίτα Θεοδωράκη δεν είχε πάει να κάνει τεστ DNA, που θα αποδείκνυε αν ο Νίκος Κουρής είναι γιος του Μίκη Θεοδωράκη. «Να πω ότι περιουσία δικιά μας ήταν οι αρχές με τις οποίες με μεγάλωσε ο Γιάννης ο Κουρής, είναι το χαμόγελο της μ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νέα επίθεση της Μαργαρίτας Θεοδωράκη στον Νίκο Κουρή: "Είναι σφετεριστής, έχει κάνει ρεζίλι τον πατέρα μου"

Το κεφάλαιο "Νίκος Κουρής" άνοιξε ξανά η Μαργαρίτα Θεοδωράκη κατά την παρουσίαση του βιβλίου της "Οι αναμνήσεις ενός κοριτσιού".

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: «Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής»

Η Μαργαρίτα Θεοδωράκη σε δηλώσεις που έκανε στο πλαίσιο της παρουσίαση του βιβλίου της «Οι αναμνήσεις ενός κοριτσιού», μίλησε και στο […] The post Μαργαρίτα Θεοδωράκη: «Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής, είναι για γέλια (video)

«Δεν ασχολούμαι με αυτό το θέμα» είπε στη δημοσιογράφο η Μαργαρίτα Θεοδωράκη

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής

«Μπορεί κι εσύ να με φωνάξεις μία ημέρα και να κάνουμε ένα test»

Διαβάστε το στο news.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: «Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής, είναι για γέλια»

Στην παρουσίαση του βιβλίου της «Οι αναμνήσεις ενός κοριτσιού» συνάντησε η κάμερα του Happy Day και η Ευάννα Ζουμπούρογλου τη Μαργαρίτα Θεοδωράκη. Η κόρη του αείμνηστου Μίκη Θεοδωράκη, ενώ αρχικά δε θέλησε να σχολιάσει τα όσα έχουν συμβεί ανάμεσα σε εκείνη και τον Νίκο Κουρή, λίγο αργότερα τοποθετήθηκε. «Δεν θέλω να το σχολιάσω, είπαμε εγώ […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: "Ο Νίκος Κουρής είναι σφετεριστής"

"Δεν ασχολούμαι με το τεστ DNA, είναι για γέλια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»