Βίκυ Χατζηβασιλείου: Ο λόγος που δεν κάνει ξανά το «Πάμε Πακέτο»

20:48 - 12/11/2021

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε για τους λόγους που δεν θέλει να ξανακάνει την εκπομπή που λάτρεψε το τηλεοπτικό κοινό.Η Βίκυ Χατζηβασιλείου μίλησε στη κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη θρυλική εκπομπή «Πάμε Πακέτο». Η γνωστή παρουσιάστρια ξεκαθάρισε πως δεν θα έκανε ξανά την συγκεκριμένη εκπομπή, παρά το γεγονός ότι λατρεύτηκε από το τηλεοπτικό κοινό. «Το “Πάμε Πακέτο” δεν μπορεί να γίνει εκ των πραγμάτων. Το σύμπαν μου είπε με διαφορετικούς τρόπους πως αυτός ο κύκλος έχει τελειώσει. Ήμουν 15 χρόνια σε αυτόν τον κύκλο εκπομπής. Έχει κλείσει οριστικά από μένα, αν θέλει κάποιος να το κάνει, ας το κάνει. “Πάμε Πακέτο” δε θα κάνω ξανά, ούτε “Γράμμα για Σένα”», είπε χαρακ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Αν θέλει κάποιος να κάνει το «Πάμε Πακέτο» ας το κάνει – Δε θα το κάνω ξανά

«Η αποχή μου από την τηλεόραση είναι κατευναστική. Η τηλεόραση είναι ένας στρεσογόνος χώρος» τόνισε η Βίκυ Χατζηβασιλείου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» το πρωί της Παρασκευής (12/11). Η παρουσιάστρια έκανε λόγο για ευλογία ενώ υπογράμμισε πως είναι «λίγο» τηλεθεάτρια. «Είχα την ευλογία να κάνω ένα τηλεοπτικό προϊόν που πήρε αγάπη από τον κόσμο και έδωσε αγάπη. Είμαι λίγο τηλεθεάτρια, όπως και πριν. Παρακολουθώ κάποιες σειρές, ενημερωτικές εκπομπές και που και που κάνω ένα ζάπινγκ στις πρωινές εκπομπές. Βλέπω ότι τα μαγκαζίνο σήμερα είναι όπως αυτό που είχα δημιουργήσει χρονιά πριν στην TV100. Αυτό που δημιούργησα σαν απογευματινό μαγκαζίνο ήταν η βάση

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά