Σοφία Μαριόλα: «Η μαμά μου δεν με άφηνε να δω το “Σημάδι του Έρωτα”, ήμουν πάρα πολύ μικρή»

16:40 - 13/11/2021

Με αφορμή το νέο τους επαγγελματικό βήμα, η Σοφία Μαριόλα και ο Στράτος Τζώρτζογλου μίλησαν στην To άρθρο Σοφία Μαριόλα: «Η μαμά μου δεν με άφηνε να δω το “Σημάδι του Έρωτα”, ήμουν πάρα πολύ μικρή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Μαριόλα για Στράτο Τζώρτζογλου: Η μαμά μου δε με άφηνε να βλέπω το «Σημάδι του Έρωτα»

Στην κάμερα της εκπομπής «Τι Λες Τώρα!» μίλησαν ο Στράτος Τζωρτζογλου και η Σοφία Μαριόλα. Το αγαπημένο ζευγάρι αναφέρθηκε στη σχέση του αλλά και στο νέο του επιχειρηματικό βήμα, που αφορά ένα γυμναστήριο που έχουν ανοίξει. Ο ηθοποιός αγαπάει τη γυμναστική και φροντίζει το σώμα του από μικρός: «Από μικρός αγαπώ το σώμα μου. Πριν μπω στη «Φάρμα» ήμουν 15 κιλά παραπάνω και αισθανόμουν περίεργα», τόνισε. «Είμαι παραδοσιακή γυναίκα. Τον έχω στα ώπα ώπα με πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό», δήλωσε η Σοφία Μαριόλα. «Πρώτη φορά είδα τον Στράτο στην τηλεόραση στην «Ιδιαιτέρα για Κλάματα» και δεν τον συμπαθούσα», σημείωσε η ίδια. Επίσης, αποκάλυψε πως η μαμά της δεν άφηνε να δει το «Σημάδι του Έρωτ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοφία Μαριόλα: «Δεν με άφηνε η μαμά μου να βλέπω τον Στράτο στο Σημάδι του Έρωτα»

Το ερωτευμένο ζευγάρι Στράτος Τζώρτζογλου – Σοφία Μαριόλα συνάντησε η κάμερα του «Τι λες τώρα» και ο δημοσιογράφος Αρτ το […] The post Σοφία Μαριόλα: «Δεν με άφηνε η μαμά μου να βλέπω τον Στράτο στο Σημάδι του Έρωτα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»