Πέτρος Γυφτόπουλος: Πώς είναι και τι κάνει σήμερα ο «ταχυδρόμος» από το Πάμε Πακέτο;

17:30 - 14/11/2021

Ο Πέτρος Γυφτόπουλος, τον οποίο γνωρίσαμε ως «ταχυδρόμο» του Πάμε Πακέτο με τη Βίκυ Χατζηβασιλείου αποφάσισε To άρθρο Πέτρος Γυφτόπουλος: Πώς είναι και τι κάνει σήμερα ο «ταχυδρόμος» από το Πάμε Πακέτο; δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Γυφτόπουλος: Tι κάνει σήμερα ο «ταχυδρόμος» από το Πάμε Πακέτο (vid)

Ο Πέτρος Γυφτόπουλος μίλησε στην εκπομπή «Αυτό είναι Σαββατοκύριακο» για όλα. «Το να πάμε στην Αυστραλία ήταν μία πολύ απαιτητική διαδικασία, δύσκολη ψυχολογικά κυρίως. Περάσαμε επτά χρόνια με τη γυναίκα μου, μαζέψαμε εμπειρίες και αποφασίσαμε ότι είναι ο χρόνος να επιστρέψουμε. Είχαμε ξεκινήσει εκεί την οικογένεια και είπαμε να την ολοκληρώσουμε εδώ στην Ελλάδα» ανέφερε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Πάμε Πακέτο»: Πώς είναι και τι κάνει σήμερα ο «ταχυδρόμος» Πέτρος Γυφτόπουλος; (Video)

 Πέτρος Γυφτόπουλος, τον οποίο γνωρίσαμε ως «ταχυδρόμο» του «Πάμε Πακέτο» με τη Βίκυ Χατζηβασιλείου αποφάσισε να εγκαταλείψει την Ελλάδα πριν από περίπου επτά χρόνια μαζί με τη σύντροφό του.

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»