Θανάσης Βισκαδουράκης: Το όνειρό μου ήταν να αποκτήσω ένα σπίτι στη θάλασσα

20:14 - 14/11/2021

Ο Θανάσης Βισκαδουράκης μίλησε στον Γιάννη Τσιμιτσέλη για τη ζωή του και το πώς έχει διαμορφωθεί η αντίληψή του μέσα από τις καταστάσεις που έχει βιώσει στο παρελθόν.Καλεσμένος στο «Fishy» με το Γιάννη Τσιμιτσέλη ήταν σήμερα Κυριακή (14/11) ο Θανάσης Βισκαδουράκης. Ο ηθοποιός μίλησε για τη ζωή του και αποκάλυψε ότι του αρέσει πάρα πολύ η Ελλάδα, καθώς συνδυάζει και τη θάλασσα και το βουνό. «Μία φορά έχω πάει στο εξωτερικό, έχω πάει στην Αυστρία για να δω την Εθνική Ελλάδος το 2008 ,με τον Ότο Ρεχάγκελ», είπε αρχικά και πρόσθεσε: «Το καλοκαίρι που πήραμε το Euro είχα πάει στο Σύνταγμα και στην Ομόνοια να πανηγυρίσω. Είχα εισιτήριο στην Τελετή Λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας, ένιωθα πολύ πε

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά