Αντώνης Καφετζόπουλος: Έκανε την τρίτη δόση του εμβολίου – Η απρόσμενη συνάντηση με την Αλέκα Παπαρήγα

17:46 - 15/11/2021

Την τρίτη δόση του εμβολίου κατά του κορονοϊού έκανε το μεσημέρι της Δευτέρας 15 Νοεμβρίου ο To άρθρο Αντώνης Καφετζόπουλος: Έκανε την τρίτη δόση του εμβολίου – Η απρόσμενη συνάντηση με την Αλέκα Παπαρήγα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Καφετζόπουλος: Η τρίτη δόση του εμβολίου και η αναπάντεχη συνάντηση με την Αλέκα Παπαρήγα (ΕΙΚΟΝΑ)

Ο ηθοποιός έκανε γνωστή την είδηση μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Facebook, δημοσιεύοντας μία φωτογραφία την οποία συνόδευσε με την παρακάτω λεζάντα. «Η τύχη τα έφερε έτσι και έκανα την τρίτη δόση φορώντας το αγαπημένο μου τι-σερτ της NASA, ίδια σειρά με την Αλέκα… (μία είναι, για μας τους παλιούς: η Αλέκα Παπαρήγα!) Σύμπτωση! […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»