Γερουλάνος: Η δική μου υποψηφιότητα θέλει να αλλάξει το σύστημα

10:28 - 17/11/2021

«Η δική μου υποψηφιότητα είναι μία υποψηφιότητα που θέλει να αλλάξει το σύστημα, ώστε η εξουσία και ο πλούτος να έρθουν στα χέρια των πολλών», τόνισε μεταξύ άλλων ο Παύλος Γερουλάνος.Για τις εσωκομματικές εκλογές στο ΚΙΝΑΛ μίλησε ο Παύλος Γερουλάνος, τονίζοντας πως η υποψηφιότητά του «δεν έχει αντίπαλο παρά μόνο την κοινωνία των λίγων», υπογραμμίζοντας ότι η δίκη του πρόταση αποτελεί «επιλογή που ανατρέπει το σύστημα». Μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό του ΣΚΑΙ 100,3 ο Παύλος Γερουλάνος αναφέρθηκε στον κίνδυνο να περιοριστεί η συμμέτοχή στις εσωκομματικές εκλογές λόγω της πανδημίας. Υποστήριξε ότι κάτι τέτοιο «θα είχε πολλαπλές αρνητικές επιπτώσεις για τη δυναμική που αναπτύσσεται στις τελευταίες

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Π. Γερουλάνος: Η δική μου υποψηφιότητα θέλει να αλλάξει το σύστημα

«Η δική μου υποψηφιότητα θέλει να αλλάξει το σύστημα», δήλωσε σε συνέντευξή του ο υποψήφιος για την προεδρία του Κινήματος Αλλαγής, Παύλος Γερουλάνος. 

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Παύλος Γερουλάνος: Η δική μου υποψηφιότητα θέλει να αλλάξει το σύστημα

Αναφέρθηκε στον κίνδυνο να περιοριστεί η συμμέτοχή στις εσωκομματικές εκλογές λόγω της πανδημίας. Υποστήριξε ότι κάτι τέτοιο θα είχε πολλαπλές αρνητικές επιπτώσεις για τη δυναμική που αναπτύσσεται στις τελευταίες εβδομάδες στην κοινωνία αλλά και για τη δύναμη που θα έχει ο επόμενος αρχηγός. Αναρωτήθηκε ποιον μπορεί να ωφελεί μια χλιαρή συμμετοχική διαδικασία χρησιμοποιώντας μάλιστα ένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παύλος Γερουλάνος: Η δική μου υποψηφιότητα θέλει να αλλάξει το σύστημα

Ο Παύλος Γερουλάνος, υποψήφιος για την προεδρία του Κινήματος Αλλαγής παραχώρησε χθες συνέντευξη στους δημοσιογράφους Βασίλη Χιώτη και Νότη Παπαδόπουλο,... The post Παύλος Γερουλάνος: Η δική μου υποψηφιότητα θέλει να αλλάξει το σύστημα appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά