Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι πολύ καλά οικονομικά, κάνω τρεις δουλειές για να βγάλω τα προς το ζην»

12:24 - 19/11/2021

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης φιλοξενήθηκε στο πλατό του Πρωινού και μίλησε για το γεγονός ότι αυτή την To άρθρο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι πολύ καλά οικονομικά, κάνω τρεις δουλειές για να βγάλω τα προς το ζην» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν βρίσκομαι στο θέατρο αυτή τη στιγμή. Κάνω δύο τρεις δουλειές»

  Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» ήταν ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης, ο οποίος αποκάλυψε μεταξύ άλλων πως αυτή την περίοδο δεν δουλεύει στο θέατρο,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι καλά οικονομικά, δεν είμαι στο θέατρο, εργάζομαι δε δύο τρεις δουλειές»

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης βρέθηκε στο Πρωινό την Παρασκευή και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο γεγονός ότι αυτή την περίοδο δεν εργάζεται […] The post Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι καλά οικονομικά, δεν είμαι στο θέατρο, εργάζομαι δε δύο τρεις δουλειές» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Δεν είμαι πολύ καλά οικονομικά, η μητέρα μου με βοήθησε, κάνω 3 δουλειές

by elisavet19/11/2021 13:0619/11/2021 13:106 Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» στον ΑΝΤ1, ήταν ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης το πρωί της Παρασκευής 19 Νοεμβρίου. Ο γνωστός ηθοποιός, μίλησε για... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Δεν είμαι πολύ καλά οικονομικά, η μητέρα μου με βοήθησε, κάνω 3 δουλειές

Διαβάστε το στο spoilers

Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι πολύ καλά οικονομικά, κάνω τρεις δουλειές για να βγάλω τα προς το ζην»

Οι δυσκολίες που αντιμετωπίζει

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: "Δεν είμαι καλά οικονομικά, δεν είμαι στο θέατρο"

"Eργάζομαι σε δύο τρεις δουλειές"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μαρίνα Σάττι: Η μεγάλη αλλαγή που αποφάσισε τελευταία στιγμή, για την εμφάνισή της στην Eurovision

Survivor: Ο Σάββας Γκέντσογλου αποχωρεί οικειοθελώς – Σοκ στην ομάδα του

Όλγα Κιουρτσάκη: Είναι έτοιμη να γίνει μητέρα για δεύτερη φορά – Η αποκάλυψη στο Tik Tok

Δημήτρης Πανόπουλος: «Στενοχωριέμαι για τον Δημήτρη Παπανώτα, αλλά ο αγώνας για τις Ευρωεκλογές είναι δύσκολος»

Αλέξης Παππάς: Η μακροσκελής ανάρτηση μετά την οικειοθελή αποχώρησή του από το Survivor

Hoodie:Το key piece του καθημερινού styling που δεν χορταίνουμε να φοράμε