Συγκλόνισε ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι καλά οικονομικά» (vid)

23:12 - 19/11/2021

Ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης αναφέρθηκε στα οικονομικά προβλήματα που αντιμετωπίζει, με αποτέλεσμα να κάνει άλλες δουλειές εκτός θεάτρου.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι πολύ καλά οικονομικά, η μητέρα μου με βοήθησε, κάνω 3 δουλειές»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» στον ΑΝΤ1, ήταν ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης το πρωί της Παρασκευής 19 Νοεμβρίου. Ο γνωστός ηθοποιός, μίλησε για το γεγονός ότι αυτή την περίοδο δεν δουλεύει στο θέατρο, ενώ αποκάλυψε ότι κάνει τρεις διαφορετικές δουλειές για τα βγάλει τα «προς το ζην». Λεωνίδας Καλφαγιάννης: Kάνω τρεις δουλειές για να βγάλω τα προς […] The post Λεωνίδας Καλφαγιάννης: «Δεν είμαι πολύ καλά οικονομικά, η μητέρα μου με βοήθησε, κάνω 3 δουλειές» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Καλούνται να «καταταγούν» στο στρατό τρεις τετράποδοι φρουροί: Τα κριτήρια και το κόστος τους

Ξεκάθαρος ο Μητσοτάκης: «Αν κάποιος εκδότης, μεγαλοεπιχειρηματίας έχει πολιτικές βλέψεις, ας εμφανιστεί»

Παρτίζαν - Ολυμπιακός: Αποθέωση για Ράτζα-Κούκοτς στη Stark Arena (vid)

Κυριάκος Μητσοτάκης: Η πρώτη δήλωση του πρωθυπουργού για τις παραιτήσεις Παπασταύρου - Μπρατάκου

Εσπίριτο Σάντο: «Η Νότιγχαμ πρέπει να επικεντρωθεί στην πραγματικότητα, βρισκόμαστε στη ζώνη του υποβιβασμού»

Μπάνκι: «Ο Αταμάν έδωσε στον Παναθηναϊκό αγωνιστική ταυτότητα, είναι επάξια στη δεύτερη θέση»