DWTS: Το Twitter αποθεώνει τον Τάσο Παλατζίδη που ράπαρε – «Αρνητής ηλικίας»

09:46 - 22/11/2021

Ο Τάσος Παλατζίδης κατάφερε για ακόμα μια φορά να ξεσηκώσει το κοινό χορεύοντας street style στο χθεσινό Dancing With the Stars. Ο γνωστός ηθοποιός ράπαρε και πήρε τα συγχατηρήρια για την ενέργειά του από την κριτική επιτροπή. «Η δασκάλα μου, με έκανε 17 χρονών» είπε για την παρτενέρ του. «Είστε μία ωδή για τα μάτια μας. Ό,τι και να κάνετε, χαμογελάμε, αυτό είναι μεγάλη αρετή» είπε ο Στέφανος Δημουλάς. «Μας κάνεις μάθημα ζωής. Σε ευχαριστώ τόσο πολύ γι’ αυτό που μας φέρνεις» του είπε η Έλενα Λιζάρδου. «Είστε το αλατοπίπερο της ζωής, μου αρέσει που τολμάτε, που έχετε τρέλα» είπε η Μαρίνα Λαμπροπούλου. Όπως ήταν αναμενόμενο το Twitter ξεσηκώθηκε με τον Τάσο Παλατζίδη και δεν σταμάτησε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα