Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Σοκαρίστηκα όταν μου είπε η αδερφή μου ότι είναι ομοφυλόφιλη, αλλά τη στηρίζω»

10:10 - 22/11/2021

Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και μίλησε για το κίνημα metoo, την ομοφυλοφιλία, την αδελφή της […] The post Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Σοκαρίστηκα όταν μου είπε η αδερφή μου ότι είναι ομοφυλόφιλη, αλλά τη στηρίζω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη – «Στην αρχή σοκαρίστηκα όταν μου είπε ότι είναι ομοφυλόφιλη η αδελφή μου»

Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη

Διαβάστε το στο in.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: Η αδερφή μου είναι ομοφυλόφιλη, στην αρχή σοκαρίστηκα

Με αφορμή τον ρόλο της ως ομοφυλόφιλη στην παράσταση «Οποίος θέλει να χωρίσει, να σηκώσει το χέρι του» στο θέατρο «Ήβη» η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη έκανε μια ειλικρινής εξομολόγηση για το #metoo, την ομοφυλοφιλία, την αδελφή της και την μητρότητα που της άλλαξε τη ζωή. «Δεν μπορώ να πω πως ο ρόλος μου έχει ιδιαιτερότητα, είναι ομοφυλόφιλη, δεν είναι πρόκληση ο ρόλος αυτός. Δεν θεωρώ πως είμαστε ιδιαίτερα δεκτικοί με την ομοφυλοφιλία, συμβαίνει σε μια κοινωνία, δεν μπορούμε να πιέσουμε κάποιον», ανέφερε σε συνέντευξη στο Mega Καλημέρα. «Εμένα και η αδελφή μου είναι ομοφυλόφιλη και την στηρίζω πολύ σε αυτό. Στην αρχή σοκαρίστηκα όταν μου είπε ότι είναι ομοφυλόφιλη η αδελφή μου, γιατί ήταν μικρή σ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Η αδελφή μου είναι ομοφυλόφιλη και τη στηρίζω πολύ σε αυτό»

H Aλεξάνδρα Ταβουλάρη μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα» για τον ρόλο της στην παράσταση «Όποιος θέλει να χωρίσει, να σηκώσει το χέρι του» στο θέατρο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Σοκαρίστηκα όταν μου είπε η αδερφή μου ότι είναι ομοφυλόφιλη, αλλά τη στηρίζω»

Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα» και μίλησε για το κίνημα metoo, την ομοφυλοφιλία, την αδελφή της και την μητρότητα που της άλλαξε τη ζωή.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γνωστή ηθοποιός αποκαλύπτει: Όταν έμαθα ότι η αδερφή μου είναι ομοφυλόφιλη σοκαρίστηκα [βίντεο]

Με αφορμή τον ρόλο της ως ομοφυλόφιλη στην παράσταση «Οποίος θέλει να χωρίσει, να σηκώσει το χέρι του» στο θέατρο «Ήβη» η γνωστή ηθοποιός Αλεξάνδρα Ταβουλάρη έκανε μια ειλικρινής εξομολόγηση για το #metoo, την ομοφυλοφιλία, την αδελφή της και την μητρότητα που της άλλαξε τη ζωή. «Δεν μπορώ να πω... The post Γνωστή ηθοποιός αποκαλύπτει: Όταν έμαθα ότι η αδερφή μου είναι ομοφυλόφιλη σοκαρίστηκα [βίντεο] appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Η αδερφή μου είναι ομοφυλόφιλη – Στην αρχή σοκαρίστηκα»

«Η Δήμητρα είναι ομοφυλόφιλη και δεν θεωρώ ότι είναι πρόκληση. Δεν θεωρώ ότι αυτοί οι άνθρωποι έχουν κάτι διαφορετικό. Δεν θεωρώ ως κοινωνία ότι είμαστε ιδιαίτερα δεκτικοί με τους ομοφυλόφιλους. Ένα μεγάλο ποσοστό έχει ξεκινήσει να αντιλαμβάνεται ότι είναι φυσιολογικό να συμβαίνει κάτι τέτοιο, ενώ οι υπόλοιποι δεν το αποδέχονται. Συμβαίνει αυτό σε μία κοινωνία, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Η αδερφή μου είναι ομοφυλόφιλη – Στην αρχή σοκαρίστηκα»

Στην εκπομπή Mega Καλημέρα μίλησε η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την παράσταση στην To άρθρο Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Η αδερφή μου είναι ομοφυλόφιλη – Στην αρχή σοκαρίστηκα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: Σοκαρίστηκα όταν μου είπε η αδερφή μου ότι είναι ομοφυλόφιλη

«Ήταν μικρή σε ηλικία και δεν ήξερα αν έχει κατασταλάξει»

Διαβάστε το στο news.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Η αδερφή μου είναι ομοφυλόφιλη, στην αρχή σοκαρίστηκα»

«Πρέπει να σταματήσουμε να σκεφτόμαστε ότι είναι πρόβλημα η σεξουαλικότητα κάποιου, δεν είναι» Με αφορμή τον ρόλο της ως ομοφυλόφιλη στην παράσταση «Οποίος θέλει να χωρίσει, να σηκώσει το χέρι…

Διαβάστε το στο politik.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: Σοκαρίστηκα όταν μου είπε η αδερφή μου ότι είναι ομοφυλόφιλη

Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη, η νεαρή πρωταγωνίστρια του «Όποιος θέλει να χωρίσει, να σηκώσει το χέρι του», μίλησε το «Mega Καλημέρα» για την ομοφυλοφιλία, τη μητρότητα και το metoo.Η «Δήμητρα», η ομοφυλόφιλη κόρη της Κατιάνας Μπαλανίκα στο έργο του Γιώργου Καπουτζίδη «Όποιος θέλει να χωρίσει, να σηκώσει το χέρι του», μίλησε σήμερα στο «Mega Καλημέρα» από τα παρασκήνια του θεάτρου Ήβη. «Δε μπορώ να πω πως ο ρόλος μου στην παράσταση έχει ιδιαιτερότητα, είναι ομοφυλόφιλη. Δεν είναι πρόκληση ο ρόλος αυτός. Δεν έχεις να παίξεις κάτι διαφορετικό» είπε η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη η οποία πιστεύει ότι η στάση μας ως κοινωνία απέναντι στους ομοφυλόφιλους δεν είναι ακόμα αυτή που θα έπρεπε. «Δεν θεωρώ πως είμαστε

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: Η αδελφή μου είναι ομοφυλόφιλη – ΒΙΝΤΕΟ

Η ηθοποιός Αλεξάνδρα Ταβουλάρη πρωταγωνιστεί στην παράσταση «Οποίος θέλει να χωρίσει, να σηκώσει το χέρι του» στο θέατρο «Ήβη», όπου υποδύεται μια ομοφυλόφιλη. «Δεν μπορώ να πω πως ο ρόλος μου έχει ιδιαιτερότητα, είναι ομοφυλόφιλη, δεν είναι πρόκληση ο ρόλος αυτός», δήλωσε στην εκπομπή «MEGA Καλημέρα»η κ. Ταβουλάρη για το ρόλο της. «Δεν θεωρώ πως […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: "Σοκαρίστηκα όταν μου είπε η αδερφή μου ότι είναι ομοφυλόφιλη, αλλά τη στηρίζω"

"Η μητρότητα έχει αλλάξει τη ζωή μου, είμαι εκεί παρούσα για έναν άλλον άνθρωπο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Η αδελφή μου είναι ομοφυλόφιλη και τη στηρίζω πάρα πολύ»

Για τον ρόλο της «Δήμητρας» που ενσαρκώνει στην παράσταση «Όποιος θέλει να χωρίσει να… σηκώσει τον χέρι» μίλησε η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα». Η ηθοποιός αναφέρθηκε στην ηρωίδα της που είναι ομοφυλόφιλη και αποκάλυψε ότι και η αδελφή της είναι ομοφυλόφιλη. Η Αλεξάνδρα Ταβουλάρη μίλησε ανοιχτά για την αδελφή της και την οικογένειά […] The post Αλεξάνδρα Ταβουλάρη: «Η αδελφή μου είναι ομοφυλόφιλη και τη στηρίζω πάρα πολύ» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»