Μίρκα Παπακωνσταντίνου: «Μετάνιωσα που είπα όχι στις Τρεις Χάριτες»

10:30 - 23/11/2021

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Κώστα Τσουρό έδωσε η Μίρκα Παπακωνσταντίνου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την παράσταση […] The post Μίρκα Παπακωνσταντίνου: «Μετάνιωσα που είπα όχι στις Τρεις Χάριτες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίρκα Παπακωνσταντίνου: Ζήλευα πάρα πολύ τον Κατρανίδη, του έκανα τέρατα – Μετάνιωσα που είπα «όχι» στις Τρεις Χάριτες

«Τον Σταμάτη Φασουλή τον γνώρισα στο απόγειο της δόξας του και ήταν πάρα πολύ σνομπ» σημείωσε η Μίρκα Παπακωνσταντίνου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» το πρωί της Τρίτης (23/11) και πρόσθεσε πως: «Μετά δέσαμε και σαν παρέα. Έκανα περισσότερη παρέα με την Άννα Παναγιωτοπούλου και τη Μίνα Αδαμάκη. Ακούμπαγα πάρα πολύ πάνω στον Σταμάτη. Του έχω βγάλει το λάδι. Μονίμως του έλεγα ότι “είναι χάλια αυτό δεν θα το κάνω”». Γιατί όμως η Μίρκα Παπακωνσταντίνου δεν πρωταγωνίστησε στην πετυχημένη και θρυλική σειρά του Mega, «Τρεις Χάριτες» αφού έκανε παρέα με τις πρωταγωνίστριες Άννα Παναγιωτοπούλου και Μίνα Αδαμάκη; «Για μας είχαν γραφτεί οι “Τρεις χάριτες” και είπα “όχι” τη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μ. Παπακωνσταντίνου: Μετάνιωσα που είπα όχι στις «Τρεις Χάριτες»

Η γνωστή ηθοποιός, Μίρκα Παπακωνσταντίνου, μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα...

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μίρκα Παπακωνσταντίνου: «Μετάνιωσα που είπα όχι στις Τρεις Χάριτες, για εμάς είχαν γραφτεί» (vid)

Με τον Σταμάτη Φασουλή ήταν παράλληλες οι πορείες μας, τον βρήκα στο Ελεύθερο Θέατρο, στο απόγειο της δόξας του και ήταν πολύ σνομπ. Του έχω βγάλει το λάδι του Σταμάτη, του έλεγα συνέχεια ότι “δεν μπορώ να το κάνω αυτό”», είπε αρχικά η Μίρκα Παπακωνσταντίνου. Η Μίρκα Παπακωνσταντίνου είπε στη συνέχεια: «Ήμασταν πολύ φίλες με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μίρκα Παπακωνσταντίνου – «Μετάνιωσα που είπα όχι στις Τρεις Χάριτες»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» έδωσε η Μίρκα Παπακωνσταντίνου. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για την παράσταση “Ο κήπος με τις αλήθειες” στην οποία πρωταγωνιστεί, ενώ... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μίρκα Παπακωνσταντίνου – «Μετάνιωσα που είπα όχι στις Τρεις Χάριτες»

Διαβάστε το στο spoilers

Παπακωνσταντίνου: «Μετάνιωσα που είπα όχι στις Τρεις Χάριτες»

Η πρόταση που είχε δεχτεί τότε

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Μίρκα Παπακωνσταντίνου: "Μετάνιωσα που είπα όχι στις Τρεις Χάριτες"

"Ήμασταν πολύ φίλες με την Άννα Παναγιωτοπούλου και τη Μίνα Αδαμάκη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»