Λοβέρδος: Είμαι αγωνιστής πολιτικός, όχι πολιτικός που κρύβεται

12:58 - 25/11/2021

Πανηγυρική ομιλία πραγματοποίησε ο Ανδρέας Λοβέρδος στο Περιστέρι, στέλνοντας μήνυμα ενότητας και νίκης.«Ζητώ μια ευκαιρία ως αγωνιστικός πολιτικός. Όχι ως πολιτικός που κρυβόταν ή θα κρύβεται και δεν θα δίνει μάχες», είπε στην ομιλία του στο Περιστέρι ο Ανδρέας Λοβέρδος και συνέχισε: «Οι άλλοι να ερωτηθούν. Εγώ το έχω απαντήσει το ερώτημα και το ξαναλέω σήμερα εδώ: ό,τι και αν πείτε, ό,τι και αν αποφασίσετε, ό,τι και αν διαλέξει το ‘εμείς’ εγώ θα είμαι εκεί για να υπακούω στην πλειοψηφία και στη θέληση της».  Σε άλλο σημείο της ομιλίας του ο κ. Λοβέρδος επεσήμανε ότι η εποχή που το ΠΑΣΟΚ κρινόταν και επικρινόταν έχει παρέλθει και τώρα που «οι πολίτες δεν το κρίνουν αλλά το συγκρίνουν, η πα

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λοβέρδος από το Περιστέρι «Είμαι αγωνιστής πολιτικός-Όχι που κρυβόταν ή που θα κρύβεται και δεν θα δίνει μάχες»

«Ζητώ μια ευκαιρία ως αγωνιστικός πολιτικός. Όχι ως πολιτικός που κρυβόταν ή θα κρύβεται και δεν θα δίνει μάχες. Οι άλλοι να ερωτηθούν. Εγώ το έχω απαντήσει το ερώτημα και το ξαναλέω σήμερα εδώ: ό,τι και αν πείτε, ό,τι και αν αποφασίσετε, ό,τι και αν διαλέξει το “εμείς” εγώ θα είμαι εκεί για να υπακούω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λοβέρδος: Ζητώ μία ευκαιρία ως αγωνιστικός πολιτικός, όχι ως πολιτικός που κρυβόταν ή θα κρύβεται

Στην αίθουσα του δημαρχείου στο Περιστέρι μίλησε, χθες το βράδυ, ο υποψήφιος για την προεδρία του Κινήματος Αλλαγής, Ανδρέας Λοβέρδος, απευθύνοντας κάλεσμα για μαζική συμμετοχή στις κάλπες της 5ης Δεκεμβρίου με σκοπό, όπως είπε, «να κερδίσει η κοινωνία, να ηττηθούν οι κομματικοί μηχανισμοί και οι εκλογές να είναι μία μεγάλη γιορτή δημοκρατίας». Ο υποψήφιος για Το άρθρο Λοβέρδος: Ζητώ μία ευκαιρία ως αγωνιστικός πολιτικός, όχι ως πολιτικός που κρυβόταν ή θα κρύβεται εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά