Τικίνιο: «Όλοι πιστεύαμε στη νίκη»

00:28 - 26/11/2021

Τικίνιο: «Όλοι πιστεύαμε στη νίκη» 26/11/2021 Ο «χρυσός» σκόρερ του Ολυμπιακού, Τικίνιο, μετά τη νίκη με 1-0 επί της Φενέρ τόνισε πως όλοι πίστευαν στη νίκη και ότι πάντα θέλει να βοηθάει την ομάδα. Αναλυτικά όσα ανέφερε ο Βραζιλιάνος στην κάμερα της Cosmote TV: «Ήμουν πολύ καλά προετοιμασμένος και πίστευα πως μπορούσα να προσφέρω στην ομάδα, ήμουν σίγουρος ότι θα βοηθούσα αλλά σημασία έχουν οι τρεις βαθμοί, παίξαμε καλά και αξίζαμε τη νίκη σήμερα. Είχαμε δουλέψει αρκετά, όλοι πιστεύαμε στη νίκη, αν χάναμε το παιχνίδι θα ήταν άδικο, όμως πλέον κοιτάμε την Κυριακή. Για την ήττα για την Άιντραχτ και το γκολ που πέτυχε: «Δεν είναι όλα τα παιχνίδια ίδια, εκε

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σίμτσακ: «Αξίζαμε τη νίκη»

Ο Βασίλης Σίμτσακ αντικατέστησε τον Δημήτρη Πρίφτη στη συνέντευξη Τύπου, λόγω της θλάσης στη γάμπα που υπέστη ο τεχνικός του Παναθηναϊκού...

Διαβάστε το στο Zougla

Τικίνιο – «Πιστεύαμε όλοι στη νίκη»

Ο Τικίνο Σοάρες μίλησε για τη μεγάλη νίκη του Ολυμπιακού επί της Φενέρμπαχτσε, με τον Βραζιλιάνο να τονίζει πως όλοι στο Ερυθρόλευκο στρατόπεδο πίστευαν στη νίκη.

Διαβάστε το στο in.gr

Τικίνιο: «Αξίζαμε τη νίκη» (video)

Στον… εαυτό του αφιέρωσε το τέρμα που σημείωσε κόντρα στην…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Σίμτσακ: «Αξίζαμε τη νίκη»

Ο Βασίλης Σίμτσακ αντικατέστησε τον Δημήτρη Πρίφτη στη συνέντευξη Τύπου, λόγω της θλάσης στη γάμπα που υπέστη ο τεχνικός του Παναθηναϊκού κατά τη διάρκεια του... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Σίμτσακ: «Αξίζαμε τη νίκη»

Διαβάστε το στο spoilers

Σίμτσακ: «Αξίζαμε τη νίκη»

Ο Βασίλης Σίμτσακ αντικατέστησε τον Δημήτρη Πρίφτη στη συνέντευξη Τύπου, λόγω της θλάσης στη γάμπα που υπέστη ο τεχνικός του Παναθηναϊκού κατά τη διάρκεια του τέταρτου δεκαλέπτου, μιλώντας για τα…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»