Ναταλία Τσαλίκη: «Έφυγα από το σπίτι, δεν μιλήσαμε για 3 χρόνια, με τον καιρό εξομαλύνθηκαν τα πράγματα»

17:54 - 03/12/2021

Η Ναταλία Τσαλίκη κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 και προχώρησε σε μια προσωπική εξομολόγηση, στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον […] The post Ναταλία Τσαλίκη: «Έφυγα από το σπίτι, δεν μιλήσαμε για 3 χρόνια, με τον καιρό εξομαλύνθηκαν τα πράγματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άκρως αποκαλυπτική η Ναταλία Τσαλίκη: Έφυγα από το σπίτι, δεν μιλήσαμε για 3 χρόνια

Η ηθοποιός αποκάλυψε πώς έφυγε από το σπίτι της στα 18 της χρόνια και πόσο δύσκολη ήταν η σχέση με την μητέρα της.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ναταλία Τσαλίκη: Έφυγα από το σπίτι στα 18 μου κι έκανα τρία χρόνια να μιλήσω με τους γονείς μου

Η Ναταλία Τσαλίκη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ 1, «Στούντιο 4» και έδωσε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης αποκαλύπτοντας μεταξύ άλλων πως έφυγε από το σπίτι της όταν ήταν 18 ετών κι έκανε τρία χρόνια να μιλήσει με τους γονείς της. «Έχω φύγει από πολύ μικρή από το σπίτι μου, ήμουν 18 ετών. Έφυγα από το σπίτι, έκοψα τους δεσμούς με την οικογένειά μου, γιατί έπρεπε να το κάνω. Είχα να τους μιλήσω τρία χρόνια, είχαμε προσωπικές κόντρες. Δεν είχα άλλη επιλογή τότε, έπρεπε να το κάνω. Με τον καιρό, εξομαλύνθηκαν τα πράγματα, αλλά εκείνα τα τρία χρόνια ήταν δύσκολα. Στα πρακτικά κυρίως δυσκολεύτηκα», υποστήριξε η ηθοποιός. Έπειτα, μίλησε και για τη σχέση με τη μητέρας της. Τόνισε πω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ναταλία Τσαλίκη: «Έφυγα από το σπίτι στα 18 μου κι έκανα τρία χρόνια να μιλήσω με τους γονείς μου» (vid)

Η αγαπημένη ηθοποιός αναφέρθηκε στη σχέση της με τη μητέρα της Η Ναταλία Τσαλίκη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ 1, «Στούντιο 4» και έδωσε μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης αποκαλύπτοντας μεταξύ άλλων…

Διαβάστε το στο politik.gr

Ναταλία Τσαλίκη: "Έφυγα από το σπίτι, δεν μιλήσαμε για 3 χρόνια, με τον καιρό εξομαλύνθηκαν τα πράγματα"

"Ήταν ένας σκληρός άνθρωπος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»