Σταμάτης Γαρδέλης: Εκτός εαυτού στη «Φάρμα»

20:00 - 08/12/2021

Έξω φρενών έγινε ο Σταμάτης Γαρδέλης. «Είπαν πως είμαι μέσα στην μπίχλα», σημείωσε χαρακτηριστικά.«Φωτιές» άναψε στη «Φάρμα» ο Σταμάτης Γαρδέλης, καθώς δεν έλαβε καθόλου ψύχραιμα το γεγονός πως είναι ο δεύτερος υποψήφιος προς αποχώρηση. Μάλιστα, ο γνωστός ηθοποιός, όχι μόνο βγήκε εκτός εαυτού, αλλά εξαπέλυσε επίθεση στους συμπαίκτες του, επειδή τον ψήφισαν. «Αν δεις τα βίντεο όλα, οι δικαιολογίες που λένε τα παιδιά είναι εκτός θέματος», είπε χαρακτηριστικά στον Σάκη Τανιμανίδη. Παράλληλα, πρόσθεσε πως «δεν είμαστε εμείς για το παιχνίδι. Διαισθανόμουν και τα “καρφιά” που έρχονταν και ήξερα πως θα είμαι μονομάχος…». «Με είπαν μεγάλο, τεμπέλη, ότι κοιμάμαι μέσα στα γουρούνια και είμαι μέσα στην μπί

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταμάτης Γαρδέλης: «Είμαστε μεθυσμένοι όλοι στη Φάρμα»

O Σταμάτης Γαρδέλης βρέθηκε καλεσμένος στο Πρωινό και μίλησε για τη Φάρμα, την αποχώρησή του, καθώς και το ενδεχόμενο να επιστρέψει στο reality. «Βγήκα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Το μπάνιο της Κρίστυς Λυκοπούλου στη Φάρμα (VIDEO)

Διαβάστε το στο aek365.com

Σταμάτης Γαρδέλης: Είμαστε μεθυσμένοι όλοι στη Φάρμα

Μια αιφνιδιαστική αποχώρηση είχαμε χθες στη #HFarma

Διαβάστε το στο mononews.gr

Ο Σταμάτης Γαρδέλης έξαλλος με τους Ράδιο Αρβύλα (video)

Άφωνη η Σκορδά

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά