Η Φάρμα: Η Κρίστυ Λυκοπούλου σκόρπισε εγκεφαλικά με το μπάνιο της – Η αντίδραση της Ηλιάδη

21:44 - 08/12/2021

Η Φάρμα: Η πρώτη εβδομάδα των παικτών συνεχίζεται με ευτράπελα, εντάσεις αλλά και πολλές εκπλήξεις. Η To άρθρο Η Φάρμα: Η Κρίστυ Λυκοπούλου σκόρπισε εγκεφαλικά με το μπάνιο της – Η αντίδραση της Ηλιάδη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φάρμα: Η Κρίστυ Λυκοπούλου κάνει μπάνιο και γίνεται το απόλυτο viral

Όλα τα βλέμματα «μαγνήτισε» πάνω της η Κρίστυ Λυκοπούλου στην Φάρμα. Στο αποψινό επεισόδιο, οι παίκτες ακόμα προσπαθούν να βρούνε τις ισορροπίες τους, καθώς βρίσκονται ακόμα στις πρώτες ημέρες. Αυτές τις ισορροπίες ήρθε να διαταράξει για λίγο η Κρίστυ Λυκοπούλου, η οποία με το που μπήκε στην λεκάνη για το ντουζ της, προκάλεσε… πανδαιμόνιο. Η ... Περισσότερα To άρθρο Φάρμα: Η Κρίστυ Λυκοπούλου κάνει μπάνιο και γίνεται το απόλυτο viral δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Φάρμα – Η Κρίστι Λυκοπούλου μοίρασε «εγκεφαλικά» κάνοντας μπάνιο

Στο τελευταίο επεισόδιο, οι παίκτες ακόμα προσπαθούν να βρουν τις ισορροπίες τους, καθώς βρίσκονται ακόμα στις πρώτες ημέρες

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της