Μαίρη Χρονοπούλου: Σάστισαν με το βίντεο του γάμου της από το 1975 – Έμοιαζε χαμένη

13:12 - 09/12/2021

Τον Αύγουστο του 1975 η Μαίρη Χρονοπούλου παντρεύτηκε τον τότε δήμαρχο Σπάτων και μετέπειτα βουλευτή, Δημήτρη Μπότσαρη. Καλεσμένη στην εκπομπή […] The post Μαίρη Χρονοπούλου: Σάστισαν με το βίντεο του γάμου της από το 1975 – Έμοιαζε χαμένη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Χρονοπούλου: Σαν χαμένη σε βίντεο από το γάμο της το 1975

Καλεσμένη της Έλενας Κατρίτση, στην εκπομπή «Προσωπικά», η Μαίρη Χρονοπούλου θυμήθηκε την στιγμή που παντρεύτηκε, από το μακρινό 1975. Ο γάμος έγινε τον Αύγουστο του 1975 και στο βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή και αναμεταδόθηκε στο «Πρωινό», η Μαίρη Χρονοπούλου μοιάζει σαν χαμένη. «Τρεις τέσσερις μέρες πριν από τον γάμο, ήξερα ότι ο γάμος δεν θα διατηρηθεί. Δυο μέρες μετά τον γάμο έκανα τις βαλίτσες μου, τα μάζεψα και πήγα Θεσσαλονίκη» ανέφερε αρχικά η Μαίρη Χρονοπούλου η οποία παντρεύτηκε τον τότε δήμαρχο Σπάτων και μετέπειτα βουλευτή, Δημήτρη Μπότσαρη, και πρόσθεσε: «Πήγα στην εκκλησία με μια Ρολς Ρόις 5 ετών, η οποία διαλύθηκε. Οδηγούσε ο Κώστας Καρράς. Είχαν πέσει πάνω γύρω στους

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: Σάστισαν με το βίντεο του γάμου της από το 1975 – «Ήμουνα σαν χαμένη,δυστυχισμένη»

«Τρεις τέσσερις μέρες πριν από τον γάμο, ήξερα ότι ο γάμος δεν θα διατηρηθεί. Δυο μέρες μετά τον γάμο ετοίμασα τις βαλίτσες μου, τα μάζεψα και πήγα Θεσσαλονίκη», εξομολογήθηκε η Μαίρη Χρονοπούλου και συνεχίζει: «Πήγα στην εκκλησία με μια Ρολς Ρόις 5 ετών, η οποία διαλύθηκε. Οδηγούσε ο Κώστας Καρράς. Είχαν πέσει πάνω γύρω στους […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: Σάστισαν με το βίντεο του γάμου της από το 1975 – Έμοιαζε χαμένη

“Τρεις τέσσερις μέρες πριν από τον γάμο, ήξερα ότι ο γάμος δεν θα διατηρηθεί. Δυο μέρες μετά τον γάμο ετοίμασα τις βαλίτσες μου, τα μάζεψα και πήγα Θεσσαλονίκη”, εξομολογείται η Μαίρη Χρονοπούλου. Τον Αύγουστο του 1975 η Μαίρη Χρονοπούλου παντρεύτηκε τον τότε δήμαρχο Σπάτων και μετέπειτα βουλευτή, Δημήτρη Μπότσαρη. Καλεσμένη στην εκπομπή Προσωπικά με την […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαίρη Χρονοπούλου: Σάστισαν με το βίντεο του γάμου της από το 1975 (video)

Στο Πρωινό

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»